Portal informacyjno-historyczny

Te liczby mówią więcej niż tysiąc słów o islamizacji Europy. Czy uda się zatrzymać tę falę

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Europa staje się coraz bardziej islamska. Ten proces postępuje. Czy da się go zatrzymać? Nie widać tego na co dzień, ale liczb nie da się oszukać.

Polityka multikulturowości Europy znacząco wpływa na to, jak wygląda Stary Kontynent. Islam powoli wypiera chrześcijaństwo, a niektóre kraje, jeśli proces się nie zatrzyma, wkrótce będą pozbawione swoich etnicznych obywateli.

Jak wynika z doniesień mediów holenderskich powołujących się na najnowsze statystyki, już teraz tylko 1/3 wszystkich obywateli Amsterdamu poniżej 15. roku życia to etniczni Holendrzy. Wkrótce będzie łatwiej spotkać na ulicach kogoś w burce niż na rowerze lub z tulipanem w ręce. Według badaczy podobny problem występuje w innych miastach. Nie tylko w Holandii, ale też w Niemczech, Belgii, Szwecji czy Austrii. Może jeszcze nie na taką skalę, ale to tylko kwestia czasu?

Wraz ze wzrostem ludności muzułmańskiej w Europie trwa proces wypierania innych religii przez islam. Wystarczy przytoczyć najnowsze dane z Londynu, gdzie w ostatnim czasie zamknięto aż pół tysiąca kościołów. Niektóre z nich przerobiono na domy, a najgłośniejszy jest przykład z Bournemouth, gdzie w byłej świątyni otworzono Tesco. Jednocześnie powstało ponad 400 meczetów. Eksperci przewidują, że ten proces w najbliższych latach będzie postępował.

(1680)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę