Portal informacyjno-historyczny

Lewicowa polityk przekroczyła wszelkie granice. Jednak szybko pożałowała swojego komentarza na temat Święta Niepodległości. Przypomniano jej wyjątkowo niewygodne fakty [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Lewicowa działaczka Wanda Nowicka od dawna nie ukrywa swojej wrogości wobec idei narodowych. Ale jej wpis po Święcie Niepodległości to przekroczenie wszelkich barier. Jednak takiej odpowiedzi się nie spodziewała.

Wypaczone święto narodowe, zdegenerowana tłuszcza promująca separatyzm rasowy (nowe określenie rasizmu), Warszawa w dymie i czerwieni od petard, zabarykadowane miejsca zagrożone atakami ze strony rozwrzeszcznych [sic] nazioli, oto Święto Niepodległości 2017. Musimy je odzyskać!

– napisała, wywołując lawinę komentarzy.

W najdobitniejszy sposób odpowiedział jej dziennikarz Artur Ceyrowski, który przypomniał poglądy syna byłej posłanki.

Walka klasowa to walka o interesy milionów czy miliardów ludzi na tej planecie. W obliczu szczęścia miliardów ludzi zamordowanie cara i jego rodziny w czasie wojny domowej jest faktem zupełnie bez znaczenia. W tym kontekście podobnie mało istotnym faktem był Katyń. ZSRR miał swoje problemy, które musiał rozwiązać, których nadmiar powodował, że trzeba było mieć jakieś priorytety. (…) ZSRR nie było stać na wyżywienie 20 tysięcy darmozjadów. Wystarczyło już tej bezczelności z czasów sanacji, gdy robotnicy i chłopi ich żywili

– pisał na łamach portalu Lewica bez cenzury, którego był redaktorem naczelnym.

strona ta była nieoficjalną witryną komunistycznej młodzieżówki za patrona przyjmującej Feliksa Dzierżyńskiego. Po interwencji prokuratury została zamknięta, ale wciąż działa, pod różnymi formami i zmienionym adresem internetowym

– przypomniał Ceyrowski. Wojciech Wybranowski z kolei wspomniał, że ta sama witryna internetowa wzywała do mordowania polskich żołnierzy:

Tu nagranie z Nowicką pytaną o poglądy syna, kiedy odmówiła odcięcia się od jego poglądów.

Więc jeśli ktoś dziś pyta mnie, czy jestem bliżej dziesiątków tysięcy zwykłych ludzi idących dumnie w Marszu Niepodległości z biało-czerwonym sztandarem, czy bliżej ludzi takich jak Wanda Nowicka i jej syn, to moja odpowiedź jest dla każdego jasna i oczywista. Precz z komuną, wszyscy won!

– zakończył Ceyrowski.

(7734)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę