Portal informacyjno-historyczny

Lech Wałęsa opracował kilkupunktowy plan odzyskania władzy. ,,Jestem gotów poprowadzić i wykonać te zadania”. Ale kluczowym punktem rozbawił internautów do łez

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Były prezydent Lech Wałęsa chciałby znów stanąć na czele potężnego ruchu społecznego. Ale czy nie przecenia swoich możliwości? Sporządził plan przejęcia władzy, ale jeden z punktów może budzić zastanowienie..

Wałęsa chętnie pojawia się na spotkaniach KOD-u, gdzie mobilizuje przeciwników obecnej władzy. Teraz w końcu postanowił przejść od słów do czynów.

Proponuję zbierać podpisy pod referendum należy zebrać więcej niż głosowało na Nich

– zachęca zwolenników. To oznacza, że KOD, który w niektórych miastach jest w stanie zmobilizować kilkanaście osób podczas protestów, musi zebrać… 5 711 688 głosów, czym rozbawił komentujących internautów.

Po zebraniu tych podpisów będzie już z górki.

Należy jak najszybciej usunąć obecnie sprawujących władzę. Możliwie demokratycznie i Pokojowo. Nie może być tak, że obecna władza łamie wszelkie możliwe prawne rozwiązania, a od Narodu wymaga. Poszanowania. To, co wyprawiają w każdej dziedzinie niszczy Kraj. Wszyscy Kochający Ojczyznę nie możemy dalej na to pozwalać

– pisze Wałęsa, który zapowiada ogromną manifestację:

Nie prosimy, żądamy referendum, czy mogą tak sprawować władzę?. Przy odmowie zbieramy się w Warszawie ponad 1 000 000 osób i pomagamy im opuścić stanowiska, jednocześnie obsadzając nowymi do czasu szybkich WYBORÓW

Wałęsa nie zamierza ustępować miejsca młodszym, tylko podkreśla:

Jestem gotów poprowadzić i wykonać te zadanie L.Wałęsa

(9485)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę