Portal informacyjno-historyczny

Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN

Jarosław Kuźniar zapowiedział odejście z TVN-u. Zdradził, co będzie robił teraz

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jarosław Kuźniar już dłużej nie będzie bawił widzów TVN. Po latach współpracy dziennikarz TVN i TVN24 żegna się ze stacją. Teraz ma zająć się „dziennikarstwem informacyjnym”.

– Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na ‪#‎goforNew‬ To moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na ‪#‎Facebook‬ LIVE o 7:00 RANO we wtorek

– napisał Kuźniar na Facebooku.

Kuźniar ma teraz pracować dla Onet.pl – według nieoficjalnych informacji.

Kuźniar najbardziej znany jest z Poranka TVN24, którego gospodarzem był od 2007 do 2015. Ostatnio natomiast bawił gospodynie domowe w programie Dzień Dobry TVN.

(975)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę