Kuriozalna sytuacja na marszu byłych esbeków. Pomylił ks. Popiełuszkę z… jego mordercami. ,,Czy pan myśli, że ja Popiełuszkę bronię?!” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jerzy Stańczyk, który swoją służbę w MO zaczynał w roku 1959, nie ma najlepszej passy. Były Komendant Główny Policji tym razem pomylił księdza Popiełuszkę z jego… mordercami!

Ja nie bronię morderców. Czy pan myśli, że ja Popiełuszkę bronię?!

– oburzył się w rozmowie z reporterem TVP. Po chwili zreflektował się, że pomylił ofiarę ze zbrodniarzami i gorliwie zapewniał, że powinni trafić na długie lata do więzienia.

Stańczyk ostrzega także w rozmowie z Gazetą Wyborczą przed rzeszą tych, którzy muszą teraz żyć za 2052 złotych brutto emerytury.

Chodzi o nasze bezpieczeństwo. Ja w swojej policyjnej karierze poznałem wielu desperatów, więc wiem, do czego są zdolni. A rząd PiS właśnie funduje nam rzeszę desperatów, którzy tracą pieniądze na utrzymanie. Mają natomiast wiedzę. Policjanci na temat agentury w środowiskach gangsterskich. A jaką wiedzę mają byli oficerowie wywiadu i nie tylko z UOP, którym też odbiera się pieniądze? Niektórym może przyjść do głowy, aby tę wiedzę sprzedać, żeby się jakoś utrzymać. Wiadomo, że kupcy będą.

 

(1140)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.