Kukła Kaczyńskiego spalona. Ale nie dokonali tego członkowie KOD

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Przed Sejmem spłonęła kukła przedstawiająca Jarosława Kaczyńskiego. Dokonali tego przedstawiciele Konfederacji Rodziców, którzy żądają ,,opuszczenia przez PO i PiS sceny politycznej na zawsze”.

Jesteśmy przeciwnikami tych, którzy rządzą naszym krajem po 1989 r. zarówno PO, jak i PiS. Wszyscy są ze sobą w jakiś sposób powiązani –

powiedział Sławomir Dul. Uczestnicy demonstracji jako wyraz powyższych słów spalili kukłę Kaczyńskiego pod pomnikiem Podziemnego Państwa Polskiego i Armii Krajowej, tuż obok budynku Sejmu RP.

Członkowie Konfederacji solidaryzują się z Zygmuntem Miernikiem i Piotrem Rybakiem. Pierwszy za rzucenie tortem sędzi Anny Wielgolewskiej trafił do więzienia, drugiego czeka 11 miesięcy pozbawienia wolności za spalenie kukły Żyda.

Poprzez spalenie dajemy wyraz naszemu oburzeniu wobec terrorystycznego układu zmowy okrągłostołowej, który został zapoczątkowany wydarzeniem z 13-go grudnia 1981 –

powiedział Dul.

Jednym z postulatów Konfederacji Rodziców jest wymiana wszystkich prokuratorów i sędziów, co pozwoliłoby na naprawę polskiego systemu sądownictwa.

(3707)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.