Kufel z piwem, zapalniczka, moneta czy wibrator? To wszystko już było. Kibice w Danii zastosowali nową broń. W kierunku piłkarza rywali z trybun poleciały… [WIDEO]

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Kibicom na całym świecie nie brakuje pomysłów, by uprzykrzyć grę rywalowi. Fani Broendby Kopenhaga sięgnęli jednak po „broń”, której dotychczas na trybunach nie stosowano.

Do niezwykłego ataku doszło, gdy podczas meczu Broendby z FC Kopenhaga jeden z piłkarzy lokalnego rywala przygotowywał się do wykonania rzutu wolnego. Wówczas w jego stronę poleciały… martwe szczury. Kufle z piwem, zapalniczki, monety, wibratory, świński łeb, pączki, marchewki, a nawet skuter. To wszystko już było. Martwe szczury zostały użyte chyba jednak po raz pierwszy w historii.

Piłkarzom FC Kopenhaga incydent nie przeszkodził jednak w wygraniu derbowego spotkania na boisku rywala. Lider duńskiej ekstraklasy zwyciężył 1:0 po bramce Benjamina Verbicia z 65. minuty. Do 72. minuty w barwach Broendby zagrał polski napastnik Kamil Wilczek.

Teraz sprawą martwych szczurów zajmie się komisj dyscyplinarna, która zbada m.in. to, w jaki sposób kibice wnieśli zdechłe zwierzęta na stadion.

(1254)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*