Portal informacyjno-historyczny

Krytykowali Trumpa za budowę muru i decyzje w sprawie klimatu. Jednym posunięciem odpowiedział przeciwnikom. Oto jak ma wyglądać mur z Meksykiem [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na głowę Donalda Trumpa posypały się gromy za budowę muru z Meksykiem ze strony środowisk lewicowych. Ale co powiedzą na ten pomysł? Trump chce, aby mur był ogromną elektrownią słoneczną.

Mur miałby być wyposażony w ogniwa słoneczne. Dzięki pozyskaniu energii w ten sposób sam by się sfinansował – wcześniej ogromne koszty stanowiły źródło krytyki ze strony środowisk lewicowych. Trump co prawda zastrzega, że to Meksyk zapłaci, ale podatnicy musieliby się liczyć z tym, że to oni muszą ponieść koszta, zanim uda się pozyskać od sąsiada odpowiednie środki.

Trump pytał o zdanie członków rządu, co sądzą o tym pomyśle. Zdaniem zwolenników, to mistrzowski krok Trumpa: nie dość że zamknął usta przeciwnikom budowy muru, to jeszcze odpowiedział na krytykę po wycofaniu się z porozumień paryskich, dotyczących przeciwdziałaniu zmian klimatu.

Na razie nie do końca wiadomo, jak spożytkować wyprodukowaną energię. Niektórzy proponują, aby sprzedać ją… Meksykowi. Koszt wyprodukowanej energii ma sięgać 400 mln dolarów rocznie.

(6158)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę