Portal informacyjno-historyczny

Krystyna Pawłowicz vs TVN: Posłanka przypomina sprawę Kuźniara / fot. screen Youtube

Krystyna Pawłowicz zdradziła, dlaczego jest na czarnej liście TVN-u. Poszło o Jarosława Kuźniara i jej bardzo ostry komentarz (wideo)

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Krystyna Pawłowicz niejednokrotnie wyrażała negatywne zdanie na temat telewizji TVN. Okazuje się, że sama posłanka też jest na indeksie stacji po tym, jak obcesowo potraktowała ówczesnego prezentera stacji Jarosława Kuźniara.

W rozmowie w Radiu Wnet powiedziała, że z ,,kłamczuchami nie rozmawia”, jednak dodała, że jej samej telewizja TVN nie zaprasza od pamiętnego incydentu z Jarosławem Kuźniarem. Posłanka ,,odesłała go wtedy do szkoły”.

Pawłowicz pisała wtedy Kuźniarze:

Dziś, we „Wstajesz i Łżesz” J. KUŹNIAR trajkotał o „Dudowym referendum”, a o poważnym (na dziś) kandydacie na prezydenta USA, który usunął z sali przeszkadzającego mu jakiegoś lewackiego dziennikarza, że ma „mały rozumek”…

Jarosławie Kuźniar, Pan także do WSKSiM w Toruniu, na dokończenie studiów medialnych (Pan zdaje się ponad licencjat się nie przedarł). Czekają już tam na Pana Justyna D-O i T. Lis. Też proszę zabrać tornister, kapcie, kanapki z jajkiem. Aha, i szczoteczkę do zębów…

(1423)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. I bardzo słusznie, prof.Pawłowicz–nie trzeba chodzić do obcych Polakom redakcji! Gdyby inni nasi politycy tego nie robili, to te media straciłyby swoje znaczenie. Bieganie do roznych tvnów czy polsatów jest bardzo szkodliwe dla Polski. Pani koledzy i koleżanki robią to, bo ma ją Polskę w nosie, czy jak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę