Portal informacyjno-historyczny

Kontrowersyjna okładka tygodnika. ,,Marzenie Jarosława K.”

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Tygodnik Angora nie po raz pierwszy zaskoczył swoją okładką. Tym razem widnieją na niej Donald Tusk, Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy, Lech Wałęsa oraz Józef Pinior w charakterystycznych pasiakach.

Okładka reklamuje trzy teksty. Pierwszy to ,,Józef Pinior na wolności” z Gazety Wrocławskiej, który przypomina o kulisach zatrzymania byłego senatora PO przez CBA.

Kolejny to artykuł z Onetu, w którym przedstawione są kulisy operacji CBA wobec Kwaśniewskich. Pod lupę prokuratury trafił ich majątek. Z artykułu dowiadujemy się, że w szefostwie PiS panuje przekonanie, że była para prezydencka ukrywa nielegalnie zdobytą fortunę. CBA za poprzednich rządów PiS zorganizowało prowokację przeciw Kwaśniewskim, ale skończyła się ona fiaskiem. Dziś jednak prokuratura wraca do sprawy.

Ostatni tekst okładkowy to: W Brukseli czasami pukają się w głowę, czyli wywiad z Donaldem Tuskiem dla TVN.

Sytuacja jest dość niezręczna, bo przecież pytaniem i czymś takim bardzo dwuznacznym jest fakt, że wielu polityków PiS nieustannie mówi, że woleliby kogoś innego niż Polaka na szefa Rady Europejskiej. Mnie jest głupio to komentować, ale tutaj wszyscy w Brukseli czasami pukają się w głowę i nie wierzą w to, co słyszą

– mówił polityk.

Krótki fragment wywiadu z Donaldem Tuskiem, kiedy ten mówi aferze Amber Gol poniżej:

Te słowa Donalda Tuska na temat Amber Gold wywołały rozbawienie internautów. Szef Rady Europejskiej złożył także obietnicę [WIDEO]

(3498)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę