Portal informacyjno-historyczny

Komorowski: ,,Powrót Polaków z Wlk. Brytanii będzie dowodem na nieskuteczność rządu”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Za czasów rządów Platformy Obywatelskiej Polacy masowo wyjeżdżali z kraju m.in. do Wielkiej Brytanii. Po tzw. Brexicie los wielu Polaków jest niepewny i niektórzy rozważają powrót do kraju. Bronisław Komorowski postanowił wykorzystać to i uderzyć w obecny rząd.

Jak Polacy zaczną wracać z Wielkiej Brytanii, rząd ogłosi, że to sukces i dowód na skuteczność rządu. A to będzie dowód na jego nieskuteczność, bo Polacy będą wracali, jeśli na Wyspach będzie się im gorzej żyło. A to będzie oznaczało, że rząd nie potrafi zadbać o ich interesy

– powiedział Komorowski w rozmowie z „Forbes”.

Te słowa oznaczają, że tak czy inaczej, winny będzie rząd PiS. Niezależnie od czego, czy Polacy wrócą do kraju, czy też pozostaną w Londynie i innych brytyjskich miastach.

Jednocześnie Komorowski sam przyznał, że tak naprawdę to, jak będzie wyglądała sytuacja Polaków i obywateli innych narodowości w Wielkiej Brytanii po Brexicie, zależy głównie od postawy Londynu. Były prezydent jest zdania, że wynegocjowanie szerokiego zakresu praw będzie bardzo trudne. Ta opinia nie przeszkodziła mu jednak w tym, by uderzyć w polski rząd, zanim cokolwiek w tej sprawie się wydarzyło.

(8763)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę