Komandos Hitlera Otto Skorzeny pracował dla Mossadu / fot. screen Youtube / Ale Historia Komandos Hitlera Otto Skorzeny pracował dla Mossadu / fot. screen Youtube / Ale Historia

Ulubiony komandos Hitlera. Po wojnie mordował dla… izraelskiego Mossadu (wideo)

w Filmy dokumentalne/Historia Niemiec/Historia Żydów


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Komandos Hitlera Otto Skorzeny pracował dla Mossadu: Otto Skorzeny podczas II wojny światowej zasłynął przeprowadzeniem spektakularnych operacji komandosów. Jednak po wojnie z jego usług korzystał…. izraelski Mossad. Prasa do tych informacji dotarła w 1989, sam izraelski wywiad oficjalnie potwierdził ten fakt dopiero w 2016 roku.

Skorzenny zmarł w 1975 roku. Jego ciało zostało poddane kremacji, prochy umieszczono w Döblinger Friedhof w Wiedniu. Oto charakterystyczne obrazki z pogrzebu:

(9258)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Jak pięknie oficjalnie „heilowali” na jego pogrzebie. Jest rok 1975, wtedy podobno faszyzm całkiem zaniknął w Niemczech. Prawda jest taka, że nigdy nie zaniknął. Nadejdzie kiedyś taki czas, że Niemcy znowu wywołają wojnę światową. Może to będzie za 20 lat, może za 100. Ten naród nie powinien istnieć, albo powinien zajmować odizolowany kontynent.

  2. Nie martw się Michaell, mają przetrącony kręgosłup przez kilkadziesiąt lat propagandy progresywnej.
    Ale najistotniejsze jest to, że dziś wśród młodych ludzi nieeuropejscy nachodźcy stanowią 30%, a przy założeniu, że średnia dzietność etnicznych Niemców wynosi ok. 1,2, a nachodźców ponad 4, to z matematyki wynika, że do końca stulecia Niemcy jako naród zanikną.
    Wojny zapewne będą, ale nie z Niemcami, tylko z jakimś Germanistanem, albo kilkoma organizmami powstałymi na bazie byłych Niemiec i ogólnie Europy Zachodniej. Nachodźcy przenoszą do Europy swoje konflikty. Islam nie jest jednorodny, są skonfliktowani Szyici, Sunnici, Alawici, Druzowie. Sunniccy Turcy i Kurdowie są śmiertelnymi wrogami, a to nie koniec. To są procesy, które zostały uruchomione wiele lat i nie można ich już zatrzymać.
    Kruca fuks, ale bedzie sie działo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.