Portal informacyjno-historyczny

Kolejne szokujące zdarzenie w Niemczech. Oto mężczyźni, którzy podpalili bezdomnego Polaka w berlińskim metrze [WIDEO]

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Siedmiu napastników podpaliło bezdomnego na berlińskiej stacji metra. Po tym, jak policja opublikowała zdjęcia podejrzewanych, sześciu z nich zgłosiło się na policję, a jeden został schwytany przez funkcjonariuszy. Podejrzani mają od 15 do 21 lat, pochodzą z Syrii i Libii.

Według lokalnych mediów ofiarą jest 37-letni Polak. Policja poinformowała, że głównym podejrzanym jest 21-letni mężczyzna. Pozostałych mężczyzn zwolniono do domów.

Do zdarzenia doszło o 2 nad ranem w niedzielę na stacji Schonleinstrasse. Mężczyźni po podłożeniu ognia pospiesznie uciekli z miejsca zdarzenia. Policja stawia sprawę jasno: to było usiłowanie zabójstwa.

Bezdomny mężczyzna został uratowany przez przechodniów i maszynistę pociągu, którzy w porę dostrzegli sytuację i ugasili płomienie.

Zarząd metra pozwala bezdomnym nocować w środku, kiedy jest ono zamknięte. Tym razem jednak było ono otwarte ze względu na święta.

Bulwersujące zdarzenie miało miejsce niedługo po innym, które wywołało ogromne poruszenie w Niemczech:

Mrożący krew w żyłach atak w berlińskim metrze. Dziewczyna schodziła po schodach, gdy nagle została brutalnie kopnięta od tyłu [WIDEO]

(5853)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę