Portal informacyjno-historyczny

Katarzyna Lubnauer ,,zaorana” w minutę. ,,Prawdopodobnie nie zdawałam sobie sprawy…” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Katarzyna Lubnauer była gościem popołudniowej rozmowy RMF FM. Prowadzący Marcin Zaborski próbował dowiedzieć się, dlaczego posłowie Nowoczesnej chcieli wyrzucić do kosza obywatelski projekt ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę.

Lubnauer zapewniała, że ,,posłowie Nowoczesnej nigdy nie składali tej obietnicy co Prawo i Sprawiedliwość, że każdy projekt obywatelski nie będą kierować do kosza, tylko będą kierować do komisji”.

Tymczasem dziennikarz przypomniał posłance, że to była jedna z obietnic wyborczych Nowoczesnej. Co ciekawe, sama Lubnauer na jednym z portali poparła zakaz odrzucania projektów obywatelskich w pierwszym czytaniu.

W takim razie prawdopodobnie nie zdawałam sobie sprawy, że niektóre projekty obywatelskie są po prostu albo szkodliwe albo wręcz haniebne, jakbym określiła na przykład projekt Ordo Iuris

– tłumaczyła.

cała rozmowa tutaj:

(6191)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę