To on ścinał głowy bezbronnym jeńcom ISIS. Teraz został schwytany [wideo]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

To on ścinał głowy bezbronnym jeńcom ISIS. Teraz został schwytany przez armię syryjską.

Otyły mężczyzna na nagraniu nosił pseudonim „Buldożer” i należał do Komitetu Ścinaczy. Zrobiło się o nim głośno w 2014 roku, kiedy wypłynęły jego zdjęcia.

1 2 3

„Buldożer” ścinał głowy, ale zajmował się również takimi sprawami jak obcięcie dłoni i ręki chłopca, który odmówił wstąpienia do ISIS.

Jeden ze świadków przyznaje, że całą grupa dzieci została zmuszona do oglądania sceny amputacji – ku przestrodze.
amp

(24527)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

12 komentarzy

 1. uznać państwo ISIS i wysadzić w powietrze wraz z dziećmi i kobietami znajdującymi się na terenie tego państwa. Dosyć.

  • Jesteś niemądry. Dzieci i kobiety na terenie tego państwa to ich ofiary. To tak jak nawoływać podczas II wojny światowej wysadzenia ziem polskich wraz z dziećmi i kobietami – tylko dlatego że są na nich Niemcy czy Rosjanie. Trzeba tam raz i porządnie interweniować – owszem – ale nie można walić na oślep bombami człowieku.

   • Przykro mi to mówić, ale nie masz racji. Z nimi nie można walczyć naszymi, cywilizowanymi metodami. Oni śmieją się nam w twarz, bo wiedzą, że postępujemy zgodnie z Konwencją Genewską. Wiedzą, że w końcu zostaną uwolnieni i wrócą do swego procederu. Islam jest Hydrą, której trzeba odciąć wszystkie głowy i inne członki by się nie odrodziła. Trzeba fizycznie wyeliminować ten system razem z jego wyznawcami na modłę biblijną – wypalić do gruntu napalmem, bez litości wybić każdego – od dziecięcia po starców, a w pierwszej kolejności islamskich duchownych, gdyż to oni są „głowami” tej Hydry. Islam musi być uznany nie religią, tylko totalitarnym systemem politycznym, bo tym jest w istocie – i jako taki winien być zakazany pod każdą postacią. Nie istnieje „umiarkowany” islam – wyznawcy wszystkich jego odłamów mają za cel ustanowienie globalnego kalifatu i ustanowienie szariatu jedynym systemem na całym świecie. Jan III Sobieski miał szansę osłabienia islamu w takim stopniu, że dziś byłby jedną z mało znaczących sekt religijnych o stosunkowo ograniczonym zasięgu. Nie wykorzystał jej, nie poszedł za ciosem do serca islamu i zdusił go własną ręką – bo do karesów Marysieńki mu było tęskno. I tak, przez (za przeproszeniem) dupę islam ocalał. Teraz stoi przed nami tytaniczne wyzwanie likwidacji prawie 2 miliardów ludzi, bez których świat będzie i lepszy i spokojniejszy. Świat i ludzkość nic nie straci na wykorzenieniu tej realnie niebezpiecznej masy, gdyż nic ona nie wniosła do dziedzictwa kulturowego ludzkości od 600 lat. Jeśli przetrwały jakiekolwiek zabytki kultury islamskiej na ich ziemiach, to nikt ich niszczyć nie będzie – oni sami to czynią i dzieła rąk przodków własnymi rękami targają. Niech imię ich spod nieba wytarte będzie!

   • Było trzeba obejrzeć dokument Ewy Ewart na temat kobiet w ISIS przepraszam to są gorsze zwyrodnialce niż mężczyźni ponoć kobieta ma instynkt macierzyński i powinna chronić ogólnie dzieci dokument pokazał fanatyczki co dzieci innego wyzwania uważały za coś gorszego godne zarzynania i topienia. Dwa pamiętaj ze w krajach islamskich terrorysta może być każdy dziecko tez indoktrynuj się je od samego prawie początku. Nie przypadkiem jest zasada zero zaufania do ludności cywilnej jak jesteś na misjach nie przypadkiem ostrzega się żołnierzy że to ęe dziecku dałeś czekoladę nie znaczy że cie ono nie zastrzeli jak się obrócisz do niego plecami albo nie żgnie cie czymś. Jest oto okrutne co teraz napisze i ktoś może powiedzieć bezduszne ale niestety jak się tej zarazy nie wypali w całości to sobie nie damy z nią rady

 2. Nie porównuj ich do Polaków w czasie wojny. Ja zgadzam się z DM. Zaorać równo i tyle z jednego powodu. Sekta zwana islam to nie to samo co komunizm czy nazizm. Jeśli zrobimy interwencję i wybijemy ISIS, to za 20 lat będzie ten sam problem z tymi teraz dziećmi. Będą mordować za obrazę islamu i zabicie tatusia. Niektóre kobiety zaś, będą to robić jeszcze szybciej wysadzając się wśród naszych wojsk lub jak da radę dojechać jako „uchodźca” w Paryżu, Rzymie… albo Warszawie

  • Nie potrafią zachowywać się jak ludzie wiec ludźmi nie są! Przestańcie się trząść nad kobietami i dziećmi bo to to samo ścierwo! Od urodzenia mają wpajane że islam to świętość a zabicie kogoś kto ich nie popiera jest chwalone!

 3. Kiedyś, za dawnych czasów, palik by się zastrugało by równo wchodził. Powinni umierać tak by czuli że umierają.

 4. Na pal z tym skurwysynem! Pal oblany świńską krwią – choć w tym wypadku trochę świni mi szkoda – bo co zawiniło zwierzę inteligentniejsze od tego półgłówka? Nie sobie powoli zdychając krzyczy „Allah akbar!” I oczywiście to nagrać i opublikować z informacją ze to samo spotka każdego bojownika tej chorej sekty kozojebców – bo państwem tego chorego tworu nazwać nie można.

 5. Pomyślcie, że niedawno też był jednym z dzieciaczków islamskich, nad którymi tak się rozczulacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.