Juncker: Premierzy muszą przestać słuchać swoich wyborców

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Premierzy muszą przestać słuchać swoich wyborców, a zacząć się zachowywać jak pełnoetatowi Europejczycy

– te znamienne słowa wypowiedział nie kto inny, jak Jean-Claude Juncker, tak mocno zatroskany o stan demokracji w Polsce.

Przewodniczący Komisji Europejskiej jest cytowany przez opiniotwórczy angielski Daily Telegraph. Swój oryginalny pogląd pochodzący z Luksemburga polityk motywuje tym, jakoby politycy spędzali zbyt dużo czasu na myśleniu, jak wykorzystać uczestnictwo w UE na rzecz swoich krajów, ku uciesze wyborców, zamiast „pracować nad historycznymi projektami”.

Juncker drwił z brytyjskich polityków, którzy walczą o głosy, przekonując swoich wyborców, że bronią brytyjskiej racji stanu. Juncker uważa, że stan ducha polityków, pracujących nad Traktatem w Maastricht, którzy mieli poczucie europejskiej wspólnoty, należy do przeszłości, a „zbyt wielu polityków wsłuchuje się w opinie własnych narodów”.

(2606)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Kto zna język angielski, na spokojnie przekona się, dlaczego KAŻDE państwo, łącznie z Polską, powinno NATYCHMIAST opuścić Unię Europejską, kontrolowaną przez banksterskich faszystów…

    Po ostatnim FASZYSTOWSKIM pomyśle, ogłoszonym przez mafię merkelowsko-bieńkowską, aby karać finansowo m.in. Polskę za odmowę wpuszczania do Polski nielegalnych imigrantów islamskich, właśnie Brytyjczycy nie mają wątpliwości, że 23 czerwca 2016 większość z nich zagłosuje za wyjściem z tej niedemokratycznej i para-faszystowskiej struktury.

    Na szczęście (?) w referendum antyunijnym mogą głosować wyłącznie obywatele brytyjscy (czyli również i ja…). Obywatele innych państw Unii Europejskiej, a mieszkający na Wyspach, nie będą mieli prawa głosu w tej sprawie.

    https://www.youtube.com/watch?v=0x5fSuauWLY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.