Portal informacyjno-historyczny

Jean-Claude Juncker znowu to zrobił. Elżbieta Bieńkowska była przerażona [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jean-Claude Juncker jest już świetnie znany ze swoich nietypowych zachowań wobec innych osób. Jedno z nich przeraziło Elżbietę Bieńkowską, która chyba obawiała się, że za chwilę zostanie potraktowana tak samo.

Przewodniczący Komisji Europejskiej swoim zwyczajem nietypowo przywitał się z jednym z polityków. Polska europosłanka oraz komisarz ds. rynku wewnętrznego w drużynie Junckera stała obok i zastanawiała się, co ją czeka. Tym bardziej, że niedawno jako jedyna w KE, wbrew zdaniu szefa, była przeciwko budowie Nord Stream II.

Nie jest to pierwsze takie zachowanie Jean-Claude’a Junckera. Wielokrotnie już zachowywał się on wobec innych polityków, jakby nie do końca wiedział, co robi.

Juncker nie umiał zachować się nawet wobec papieża Franciszka, który z trudem powstrzymał szefa Komisji Europejskiej.

Jean-Claude Juncker nie zawsze jest jednak taki przyjazny. Przewodniczący Komisji Europejskiej nie ukrywa rozczarowania postawą m.in. Polski w kwestii kryzysy migracyjnego. Zasugerował, że gdyby ta sytuacja wystąpiłka kilka lat temu, to Polska, Węgry czy Czechy miałyby zamknięty dostęp do Unii Europejskiej.

Ten, kto nie chce przyjąć ludzi o innym kolorze skóry lub innym wyznaniu, ten pochodzi ze świata, w którym panują wyobrażenia, które – jak uważam – nie pasują do pierwotnej misji UE

– stwierdził Juncker.

Trener Juncker może być ,,dumny”. Elżbieta Bieńkowska największą ,,gwiazdą” jego ,,dream teamu”. Oto czym się zajmowała zamiast interesami Polski

(13494)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę