Jak ukraińscy oligarchowie „hodowali” sobie Sikorskiego. Order od Janukowycza, na mecz z Achmetowem. Podobnie jest z Aleksandrem Kwaśniewskim…

w III RP


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

sikorskiRadek Sikorski bawił się swojego czasu z szefem donieckiej mafii, Rinatem Achmetowem (zdjęcie) i dostał czekoladowy order od Janukowzcza. Nic dziwnego, że Radek wścieka się teraz na Majdanie i krzyczy do opozycji: „Będziecie wszyscy martwi”!

Nasz domaszny specjalista od dożynania watah pokazał na Majdanie piękne oblicze „unijnej dyplomacji”. Baronowa Ashton, która kieruje tysiącem unijnych biurokratów w Brukseli, opłacanych z naszych podatków, nawet nie pofatygowała się do Kijowa, zamiast jej Brytyjczycy z MI6 wysłali tam w delegację Radka. To miało być sprytne zagranie brytyjskiego wywiadu, który umieścił swojego człowieka obok Niemca (Steinmeier) i Francuza (Fabius). Ale MI6 to już nie jest to co kiedyś i skończyło się na kolejnej wpadce Afgańca Sikorskiego, który już sam się pogubił w tym kto go kontroluje.

Już wcześniej brytyjski MI6 podsyłał Radka w delegację – czytaj TUTAJ!

Ale Ukraińcy nie są miej sprytni niż Brytyjczycy. Pisaliśmy już w czerwcu 2013 roku o tym, że przewidujący ukraińscy oligarchowie (oczywiście z rezydencjami w Londynie) trzymają w kieszeni polskich polityków: Wiktor Pinczuk ma Kwaśniewskiego a Rinat Achmetow ma Sikorskiego:

czytaj WIĘCEJ!

Ukraińcy hodowali Sikorskiego według sprawdzonej recepty. Na ego. Achmetow zaprosił Sikorskiego do siebie na mecz piłki nożnej a Janukowycz wręczył Sikorskiemu czekoladowy order (zdjęcie). Wot, teraz Afganiec siedzi im w kieszeni.

sik

Takiego to mamy ministra spraw zagranicznych. Jaki rząd, taki minister. Pytacie się co z tego ma Polska? Ano nic.
Czekamy teraz z niecierpliwością na dalszy ciąg felietonu, czyli na to jak Achmetow i Janukowicz będą ciągać Afgańca Sikorskiego za nos, tak aby pozałatwiać swoje sprawy. Ciąg dalszy z pewnością nastąpi. Niestety …

Stanislas Balcerac, autor na swoim blogu

(78)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.