Inna twarz polskiej policji. Funkcjonariusz świetnie się bawią. ,,Nie mamy pajaca, ale nabory trwają. Można wstąpić”. Pokazują też, jak przed nimi uciec

w Humor/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Polscy policjanci to nie tylko smutni panowie zmęczeni swoją pracą i życiem. Wystarczy wejść na profil polskiej policji na Twitterze, by się o tym przekonać. Ostatnio policjanci pokazali jak… się przed nimi skutecznie schować.Profil policji prowadzony jest przez samych funkcjonariuszy, nie został powierzony w ręce profesjonalnej firmy.

Komenda Główna nie ponosi żadnych kosztów w związku z prowadzeniem profili społecznościowych. Profile prowadzone są przez nas we własnym zakresie, nie zatrudniamy żadnej zewnętrznej firmy

– mówił mł. insp. Mariusz Ciarka, Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji.

Trzeba przyznać, że policjanci radzą sobie bardzo dobrze i wykazują się sporym poczuciem humoru. Obok relacji z udanych akcji są też prawdziwe ,,perełki”. Ostatnio rekordy popularności bije filmik instruktażowy, jak schować się przed funkcjonariuszami.

Wcześniej policjanci sugerowali też m.in. na Facebooku, że poranny budzik to czasem wcale nie jest największy problem i nie należy na niego narzekać.

Funkcjonariusze zapraszali też do swoich szeregów jednego z obserwujących, który w niezbyt pochlebnych słowach wypowiedział się o działaniu policji.

(900)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.