Portal informacyjno-historyczny

Imigranci zaatakowali polskich strażników! Ich agresji nie dało się opanować w pokojowy sposób

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Do incydentu z imigrantami doszło w strzeżonym Ośrodku Straży Granicznej dla Cudzoziemców w Białej Podlaskiej. Kilku mężczyzn zaatakowało strażników. W ruch poszedł gaz łzawiący i kajdanki.

Imigrantom w Ośrodku nie spodobało się to, że funkcjonariusze rozpoczęli przygotowania do deportacji trzech osób. Grupa mężczyzn postanowiła uchronić swoich kolegów przed wysłaniem do ich kraju i zaatakowała strażników.

Kilka osób przebywających w ośrodku utrudniało funkcjonariuszom wykonywanie czynności, próbując uniemożliwić im wyprowadzenie cudzoziemców z ośrodka. Trzech mężczyzn, obywateli Rosji narodowości czeczeńskiej, zachowywało się szczególnie agresywnie. Nie tylko grozili funkcjonariuszom, ale również dopuścili się wobec nich czynnej napaści

– podała Straż Graniczna.

Funkcjonariusze kilkukrotnie, ale bezskutecznie, próbowali przywrócić spokój w Ośrodku bez użycia środków przymusu bezpośredniego. Agresja wśród imigrantów jednak narastała, więc ostatecznie zapadła decyzja o użyciu gazu łzawiącego oraz kajdanek. Najbardziej aktywni uczestnicy zamieszek trafili do izolatki.

Już po uspokojeniu sytuacji funkcjonariusze bez większych przeszkód zrealizowali decyzję o deportacji trzyosobowej grupy cudzoziemców.

(21326)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę