Portal informacyjno-historyczny

  • 4.jpg
  • 5-1.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 2-1.jpg
  • 3.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 11.jpg

I zebranie Inspektoratu WiN Warszawa

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

20 stycznia 2017 r. odbyło się pierwsze zebranie Inspektoratu WiN Warszawa. Jest to organizacja paramilitarna, której przewodzą i założycielami są zasłużeni kombatanci – płk Leszek Mroczkowski i major Zygmunt Boczkowski.

Zebranie zaczęło się od wielu opowieści odnośnie WiNu, AK, wielu akcjach przeciw UB-owcom i tego jak walczono z tym zbrodniczym systemem totalitarnym. Następnie pan pułkownik Leszek Mroczkowski przeszedł do meritum – czyli powiedział, na czym będzie polegało uczestnictwo w Inspektoracie. 17 lutego odbędzie się uroczysta przysięga „Żołnierze WiN powracają”. Pan Pułkownik bowiem widzi w młodych ludziach – szczególnie w kibicach, osoby które zastąpią jego i jego kolegów z organizacji. Na mnie też spoczywa duży obowiązek bowiem jestem sekretarzem, więc wczoraj trzeba było zapisać sporo informacji. M.in. fakty, że na zebraniu było 29 osób, i że póki co ok. 15 osób zdecydowało się złożyć uroczystą przysięgę. Paweł Jaworski jest skarbnikiem, więc wczoraj pozbierał dowolną sumę pieniędzy od uczestników zebrania. Wszyscy działamy w jednym celu – w celu obrony naszej Ojczyzny. Póki co działamy słowem, formujemy się, ale w każdej chwili trzeba być gotowym do walki o Rzeczpospolitą. Tak nam dopomóż Bóg!

Paweł Michalik, Karat Napalm Grupa

(666)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę