Portal informacyjno-historyczny

Horror rodziny zastępczej. Adoptowali 12-letniego chłopca, który okazał się 21-letnim dżihadystą

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Kobieta otworzyła swoje serce dla 12-latka, który uciekł z piekła Afganistanu, gdzie zginęli jego rodzice. Wzruszająca historia szybko zamieniła się w horror, kiedy okazało się, że Jamal jest tak naprawdę prawie dekadę starszy, a na jego telefonie znaleziono wstrząsające nagrania.

Badania określające wiek wykonano badając jego uzębienie. Wyniki były szokujące. Jamal ma 21 lat – poinformował brytyjski The Sun. Wcześniej jego przybrana matka Rosie była zaskoczona zarostem, który pojawiał się na jego twarzy. Przez innych był brany za dorosłego, m.in. został wyrzucony z autobusu, kiedy próbował podróżować na bilecie ze zniżką dla niepełnoletnich. Stąd matka zdecydowała się na badania.

Oburzona mówiła później:

To jest strasznie dziwne, że każdy widzi, że to jest mężczyzna, tylko nie pracownicy opieki społecznej, którzy zapewniali mnie, że to 12-latek.

Poza tym zdradziła, że o ile nie jest potwierdzone, że Jamal przeprowadzał ataki terrorystyczne, to na pewno spędził pewien okres w obozie szkoleniowym dla dżihadystów. Kiedy wyniki testów ujrzały światło dzienne, zdemaskowany mężczyzna miał jej powiedzieć:

Zabiję Cię, wiem, gdzie mieszkasz, wiem, gdzie są Twoje dzieci.

Jamal przez cały czas dzielił pokój z trójką dzieci Rosie, które miały między 12 a 14 lat. Co ciekawe, na telefonie mężczyzny znaleziono nagrania z dziecięcą pedofilią i tortur.

Warto dodać, że cała sytuacja miała miejsce, kiedy piętrzą się wątpliwości wobec wieku ,,dzieci uchodźców” przybyłych z Calais.

,,Dzieci” opuściły Calais i trafiły do Wielkiej Brytanii. Brytyjscy posłowie i dziennikarze nie wierzą, że mają od 14 do 17 lat

(5706)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę