Portal informacyjno-historyczny

Jaś Kapela Jaś Kapela

Homoseksualiści wyklęci. Do czego posunie się jeszcze lewica?

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

„Jaś” Kapela opublikował na łamach Krytyki Politycznej tekst „Cukiereczki wyklęte”, w którym punktem wyjścia są losy Heinza Hegera, więźnia niemieckiego obozu koncentracyjnego, prześladowanego za homoseksualizm.

Podsumowując jego historię, Kapela pisze:

Okazuje się, że wcale nie żołnierze wyklęci, są najbardziej wyklęci. Znacznie bardziej wyklęci są homoseksualiści, a może nawet jeszcze bardziej lesbijki. Dość powiedzieć, że nie znamy wspomnień żadnej polskiej lesbijki, która przeżyłaby obóz.

Kapela kreśli barwne porównania:

Niestety na tyle dobrze znamy historie żołnierzy wyklętych [sic – red.], żeby wiedzieć, że nie wszyscy byli grzecznymi chłopcami. Według znanych danych zabili około 187 dzieci. Czego nie można powiedzieć o homoseksualistach. Homoseksualiści trafiali do obozów tylko za to, że kochali osoby tej samej płci, a jednak byli w obozach traktowani jak najgorszy sort ludzi. Gorszy nawet od KOD-owców.

Kapela ubolewa także:

W Polsce ciągle nie ma żadnego pomnika pomięci homoseksualnych ofiar Zagłady. Nie robi im się uroczystych pogrzebów, jak dzieciobójcy Łupaszce.

Kapela kończy następującymi słowami:

Wszystkim, którzy wyobrażają sobie, że są żołnierzami wyklętymi, poleciłbym też wyobrazić sobie, że są wyklętymi homoseksualistami. W przeciwieństwie do żołnierzy, oni są dalej wyklęci, a wy możecie pomóc zachować o nich pamięć i odzyskać ich godność. No i chyba lepiej wyobrażać sobie miłość niż karabiny czy mordowanie dzieci. Prawda?

Podobnie jak w przypadku wielu różnych szczytnych haseł lewica ma także chrapkę na słowo Wyklęci, które kojarzone jest jednoznacznie pozytywnie przez młode pokolenia Polaków z podziemiem antykomunistycznym. Przez nieudolne próby zohydzenia pamięci Żołnierzy Niezłomnych nieuprawnionymi historycznie twierdzeniami „Jaś” Kapela jednocześnie zgrabnie przechodzi do nazywania właśnie w ten sposób homoseksualistów – rzeczywiście prześladowanych przez narodowo-socjalistyczne państwo. Nie ujmując nic z tragizmu ich doświadczeń należy zastanowić się, dlaczego lewica po raz kolejny stara się budować ich pomnik kosztem powtarzania kłamstw?

(2440)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę