Holenderscy śledczy ustalili, że to Rosjanie ponoszą winę za katastrofę. Odbierający mowę protest rodzin ofiar przed rosyjską ambasadą (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Rodziny ofiar, które zginęły w katastrofie w 2014 r., postanowiły zaprotestować w bardzo wymowny sposób. Śmierć poniosło 283 pasażerów i 15 członków załogi podczas lotu Malaysia Airlines 17. Teraz przed ambasadą rosyjską w Hadze doszło do nietypowego wydarzenia.

Przed budynkiem rosyjskiej ambasady ustawiono 298 krzeseł, na których położono czerwone róże. W katastrofie zginęli głównie Holendrzy, biorący udział w locie MH17. Do tragedii doszło nad terytorium wschodniej Ukrainy okupowanym przez prorosyjskich separatystów.

Przypomnijmy, że samolot został zestrzelony, jak ustalono później, przez wyprodukowany w Rosji pocisk Buk. W zeszłym miesiącu podano, że pocisk należał do sił rosyjskich. Sama Rosja odcina się od ustaleń holenderskich śledczych.

(1197)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.