W historii Ligi Mistrzów nie było takiego meczu: trzy rekordy pobite w szalonym spotkaniu Legii. Zobacz kanonadę goli [WIDEO]

w Sport/Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Po emocjonującym meczu Legia Warszawa przegrała w Dortmundzie 4-8 (2-5) z Borussią w swoim piątym meczu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Dla statystyków był to również wyjątkowy mecz. Piłkarze pobili trzy rekordy.

Pięć bramek w pierwszych 25 minut – to pierwszy rekord, jaki został pobity podczas spotkania Borussia Dortmund – Legia Warszawa w Lidze Mistrzów.

Dodatkowo zaledwie raz – w 2003 roku piłkarze byli w stanie strzelić 7 goli w 1. połowie. Piłkarze Legii i BVB wyrównali rekord z meczu Monaco – Deportivo La Coruna.

Nikt jeszcze w Lidze Mistrzów nie strzelił 5 goli w 16 minutach, co udało się we wtorkowy wieczór.

Ostatnim rekordem, który został pobity, to 12 goli w spotkaniu. Monaco wygrało z Deportivo ,,zaledwie” 8:3.