Portal informacyjno-historyczny

Hartman ogłasza poniedziałek Dniem bez Seksu. Przeciw ,,dyktaturze ciemniaków opanowującej dziś Polskę”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jan Hartman postanowił wyrazić protest przeciwko planowanemu zaostrzeniu aborcji. Na swoim blogu zaproponował: „wzmocnijmy poniedziałkowy strajk, ogłaszając poniedziałek Dniem bez Seksu”.

Były działacz Twojego Ruchu uważa, że poniedziałkowy protest to moment, kiedy „polskie kobiety mówią dość ideologicznemu dyktatowi i moralnemu szantażowi, jaki próbuje stosować wobec nich władza świecka i kościelna”.

Projekt nowej ustawy nazywa symbolicznym zhołdowaniem Polski kościołowi katolickiemu. Uważa, że w Polsce władzę przejął „Kartel rządowo-kościelny”.

Hartman podkreśla, że czarny protest „jest największym antykatolickim wystąpieniem od czasów reformacji, tym bardziej znamiennym, że biorą w nim udział tysiące katoliczek”, zagrażający „dyktaturze ciemniaków opanowującej dziś Polskę”.

Jego zdaniem do protestujących kobiet powinni dołączyć mężczyźni:

„Powinni chodzić na demonstracje i wkładać czarne koszule – razem ze swoimi partnerkami. Powinni przyłączyć się do strajku i brać urlop na żądanie w najbliższy poniedziałek”

– mówi. Dodatkowo nawołuje do abstynencji seksualnej.

Niechaj poniedziałek, 3 października, będzie w całym kraju dniem wolnym od prokreacji i tego, co do niej prowadzi. Wspólną wolą i wysiłkiem mężczyzn i kobiet. Niechaj życiodajne soki pozostaną na jeden dzień w czeluściach męskich organizmów, a jeśli nie będzie to możliwe, niechaj idą na marne. Ogłaszam poniedziałek Dniem Bez Seksu – The Onan’s Day!”

– napisał.

źródło: Hartman.blog.polityka.pl

(546)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę