Tak hajlują upamiętniający rocznicę Powstania Warszawskiego? Wystarczy porównać dwa zdjęcia…

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Młodzi mężczyźni z charakterystycznymi zielonymi opaskami na ramieniu podczas obchodów Powstania Warszawskiego z rękoma podniesionymi w dobrze znanym geście. Wirtualna Polska, by podkreślić ostrą krytykę obchodów rocznicy Powstania, zamieszcza zmanipulowane zdjęcie na profilu Facebook.

Serwis Nagroda Złotego Goebbelsa zestawia opublikowane zdjęcie z resztą fotografii, której zabrakło w kadrze, a która znajdowała się dopiero w samym artykule. Widać, że mężczyźni trzymają race. Na Facebooku zasłonięte są przez cytat z artykułu.

Wpis WP.pl po jednej godzinie od publikacji i serii krytycznych komentarzy został usunięty.

hajlujaca

Wpis na profilu Wirtualnej Polski prowadzi do artykułu, który jest jednostronną krytyką sposobu obchodów wybuchu Powstania. Autor kończy swój wpis słowami:

Zabraliście mi to święto, nacjonalistyczne tępe pały. I nie ma, że jeden świętuje tak, a drugi inaczej. Na ślubach się nie lamentuje. Na pogrzebach się nie tańczy. Wspominając tragedie się nie drze mordy. Nie zakrzyczycie tego, że nie rozumiemy, po co to wszystko było

sieczko

(24802)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. I luj powinien dostać paragrafem po d..pie, aż miło. 212KK – za naruszenie dóbr osobistych, zniesławienie. Jakby raz i drugi posypały się pozwy, to by ćwoki zaczęły się uczyć, że za manipulację, i to tak perfidną jest kara.

  2. Taa… i wszyscy trzymają racę w prawej ręce, wyprostowanej i pochylonej pod takim kątem, jak hajlowanie… stojąc na baczność… z opuszczoną lewą. Ewidentne pozdro dla kumatych, więc po co te fochy?
    Zgadzam się, że zdjęcie zmanipulowane po chamsku, ale kogo chcecie oszukać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.