Portal informacyjno-historyczny

Guział: mieszkanie w zwróconej kamienicy kupiła córka prezydenta Komorowskiego

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Piotr Guział, warszawski samorządowiec, w TVP Info mówił o potencjalnym związku córki prezydenta Bronisława Komorowskiego z aferą reprywatyzacyjną w Warszawie.

W świeżo zwróconej kamienicy, za gotówkę, mieszkanie kupiła córka prezydenta Komorowskiego. Dzisiaj zaczynam się zastanawiać dlaczego prezydent Bronisław Komorowski skierował mała ustawę do Trybunału Konstytucyjnego, dając czas, być może to jest powiązane. W konsekwencji dał szanse na kolejny rok na dzikie zwroty, które w jakiś sposób mała ustawa blokuje, ale tylko w jakiejś tam mierze. Bo chodzi o tereny publiczne, szkoły, przedszkola i działanie na kuratora, gdzie osoby mające po 100 lat upoważniły kogoś do reprezentowania. Handel roszczeniami nie będzie powstrzymany przez małą ustawę. Platforma składając ustawę przed wyborami potraktowała ją jako gadżet przedwyborczy. Skoro Hanna Gronkiewicz Waltz zapowiada, że złoży w ciągu miesiąca dużą ustawę, to co Platforma robiła przez 8 lat?

(1259)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Istotne jest od kogo były kupowane mieszkania, jeśli w Hipotece był Skarb Państwa to kupowano legalnie u Notariusza od Skarbu Państwa, jeśli był już Hipotece właściciel to Aktem Notarialnym od właściciela . Nie istnieje inna forma niż akt notarialny więc po co mówić bzdury tylko po to żeby siać mąt bez pokrycia. KOSZMARNY JEST TEN PIS KTÓRY STALE KŁAMIE W KAŻDEJ SPRAWIE I W TEJ TEŻ.MAJĄ POLAKÓW ZA IDIOTÓW I TO JEST TA METODA .

  2. Koszmarni to są tacy jak autor powyższego komentarza (an 29.08.2016 godz. 10:37), myśląc, że przekazał istotną informację, a właściwie miał na celu i tylko opluł obecnie rządzących. Naiwniak. Akt notarialny to podstawa i wszyscy to wiedzą. Tylko jaką drogą trafił taki akt i do czyich rąk? Wszyscy wiedza, że batalia dzikich prywatyzacji sięga właśnie legalności nabywania aktów własności i późniejszego upłynniani tychże nieruchomości.
    Nie broń an (nieudolnie zresztą), 8 lat złodziejskich rządów, bo tyle co oni nakradli w tak krótkim czasie to nawet komuniści przez ponad 50 lat nie zdołali. Bufonada i prymitywne zarozumialstwo. Myślisz zgodnie z wykładnią zapewne swego idola Lisa. https://www.youtube.com/watch?v=vodTM9AePCE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę