Portal informacyjno-historyczny

Gułag XXI wieku. Świadkowie o życiu za drutami, które stanowi najpilniej strzeżoną tajemnicę [wideo]

w Zagranica


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

1Według Amnesty International w obozach koncentracyjnych w Korei Północnej w przerażających warunkach przetrzymywanych jest ponad 200 tys. osób.

Wraz ze skazańcem do obozu trafia jego rodzina do trzeciego pokolenia. Więźniowie są regularnie bici, najczęściej doprowadza to do śmierci. Ludzie w obozach koncentracyjnych cierpią również ma głód. Codzienne porcje żywnościowe wynoszą od 100 – 150g co musi im wystarczyć na 16 godzin ciężkiej pracy.

Miejsca, w których według ustaleń znajdują się obozy koncentracyjne to: Haengyong (Hoeryong), Yodok, Kaechon, Chongjin, Hwasong, Kyungsung, Ongsong (zamknięty w 1987 po zamieszkach i masakrze więźniów), Senghori.

Zobacz filmy o obozach koncentracyjnych:

(322)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę