,,Grypa groźniejsza od terroryzmu”. Nie uwierzycie, czego dowiedzieli się widzowie TVN od ,,ekspertów”. Dziennikarz nie wytrzymał: ,,Trzeba przerobić tę stację na fabrykę kredek!”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

,,Grypa pochłonęła więcej ofiar niż terroryzm” – ogłosił w TVN24 Sławomir Sierakowski. Jego komentarz wzbudził ogromne emocje.

Dziennikarz Dawid Widlstein komentował:

Typ powinien zniknąć raz a dobrze z mediów

To nie jedyna ,,złota rada:, którą usłyszeli widzowie TVN. Jednym z gości był prof. Daniel Boćkowski z Uniwersytetu w Białymstoku i PAN, który stwierdził, że do zamachów należy się ,,przyzwyczaić”, bo terroryrzm stał się normą na świecie.

A może powinniśmy się nauczyć informować o tych zamachach?

– próbował dopytywać prowadzący.

Ale my się już tego nauczyliśmy. Po Nicei i kolejnych podobnych zamachach (…) I oswajamy się z tą przestrzenią. Uczymy się, by nie iść w kierunku zagrożenia, nie sprawdzać, co tam się zdarzyło. Uczymy się radzić sobie z tą naszą przestrzenią miejską, która staje się niebezpieczna. Ona i tak jest niebezpieczna, bo czasem można wpaść pod samochód. To jest dodatkowe niebezpieczeństwo, które staje się częścią naszego życia

– mówił. Zaproszony gość stwierdził także, że kwestia uchodźców i narastającego terroryzmu nie mają ze sobą nic wspólnego. Prowadzący nie ustępował:

Ale ludzie odpowiedzialni za bezpieczeństwo w Polsce sugerują nam tę łączność

Jednak profesor nie dał się przekonać. Stwierdził jedynie, że jeśli doszłoby do podobnego ataku terrorystycznego w Polsce, taka postawa władz spotęgowałaby nienawiść do obcych.

Dziennikarz Marek Pyza komentował na portalu wPolityce.pl:

Dyskusje w TVN o terroryzmie podsycają pragnienie zamknięcia tej stacji albo przerobienie jej na fabrykę kredek. Można będzie je wysłać do Brukseli, Paryża czy Berlina jako pomoc w walce z terroryzmem.

Narrację stacji tak skomentował popularny profil ,,Kamieni Kupa”:

(15425)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.