Gorąco w Sejmie: ,,Otwarcie występujecie przeciw Polsce. A Graś był cieciem u niemieckiego przedsiębiorcy”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej, odpowiadał na pytania opozycji dotyczące przetargu na śmigłowce bojowe dla polskiej armii.

Swoją wypowiedź w obronie pracowników zakładów w Świdniku i Mielcu, których nazywano ,,magazynierami”, zakończył słowami:

To są jedni z najlepszych fachowców, specjaliści i inżynierowie, których zazdroszczą nam wszyscy na świecie. Dlaczego ich tak nazywacie? Bo rzecznik waszego rządu, pan Graś, był cieciem u niemieckiego przedsiębiorcy?

Minister ostro skrytykował również opozycję za ,,otwarte występowanie przeciw Polsce”, dodając, że nie widział jeszcze tak cynicznego działania na rzecz zagranicznych koncernów.

Na słowa posłanki PO Doroty Rutkowskiej, która mówiła, że nasz kraj stracił szansę bycia piątym filarem Airbusa, powiedział:

To oddaje różnicę między waszym, a naszym myśleniem. Polska nie będzie żadnym filarem żadnej zagranicznej firmy, a zwłaszcza piątym. Nigdy!

– powiedział z mównicy sejmowej. Zagroził również, że przetarg na Caracale wyjaśni niebawem CBA. Mówił także o rzekomych zagwarantowanych miejscach pracy w kontrakcie:

(2051)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.