Portal informacyjno-historyczny

,,Gnida, kukła!” Ogórek znakomicie obnażyła hipokryzję feministki. Jednocześnie oskarża Twittera, że próbował ocenzurować jej wpis

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nie od dziś wiadomo, że feministki starają się przedstawić jako te, które stają w obronie kobiet. Ale czy wszystkich? Magdalena Ogórek zwróciła uwagę na wpis Magdaleny Środy, która jest jedną z liderek środowiska feministek.

M. Środa w końcu szczerze o innej kobiecie: ,,gnida”, ,,kukła”. Siostry-feministki gardzą kobitami poza własnym kółkiem wzajemnej adoracji.

napisała Ogórek. Środa w taki sposób pisała o sobotnich protestach na Krakowskim Przedmieściu.

Jestem wstrząśnięta. Kaczyński wziął jakąś kobietę – kukłę (sam nie miał odwagi), która mówiła, że na 13 grudnia do antyrządowych manifestacji wzywają ubecy i dawne służby. Nie wiem kim była ta pani, ale rozumiem dlaczego Kaczyński nie miał odwagi, by głosić aż tak aberracyjne kłamstwa i insynuacje, choć – jak podejrzewam – sam je wymyślił. Bycie „gnidą pełna gębą” wymaga odwagi. „Pół-gnidy” cedują zadania na innych. Kaczyński jest tylko „pół”, bo wie, że „gnidy pełną gębą” zawsze się znajdą i dlatego – uważa – zawsze lepiej schować się za ich plecami. Tak zwana „rocznica smoleńska” była dziś nie tylko wstrząsająca przez swoją propagandową obrzydliwość, ale też obrzydliwa przez swoje tchórzostwo i kłamliwość.

– komentowała Środa.

Zaskakujące słowa jak na feministkę? Ogórek dodatkowo twierdzi, że jej wpis nie mógł być opublikowany na Twitterze:

Ponieważ Twitter od godziny odmawia mi opublikowania tego wpisu, podaję print. Pozdrowienia dla korpodemokratów z TT za wykazaną czujność!

– pisała.

(8115)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę