Portal informacyjno-historyczny

To głupota czy prowokacja? Gwiazda pop szybko pożałowała tego zdjęcia. Grożą jej śmiercią

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wielka gwiazda muzyki pop Alicia Keys wybrała nietypowy sposób na wyrażenie swojego poparcia dla muzułmanek i imigrantów. Szybko pożałowała, że w taki sposób pokazała się w burce.

Światowej sławy wokalistka na jednym z portali społecznościowych opublikowała swoje zdjęcie w charakterystycznym dla muzułmanek stroju, czyli w burce. Nie wiedziała chyba jednak, że zakrycie twarzy to za mało. A może takim zdjęciem chciała sprowokować? Na fotografii opatrzonej komentarzem „Nasza siła leży w naszych różnicach, nasza moc jest w różnorodności. Wszyscy jesteśmy piękni. Kiedy patrzymy na innych, widzimy siebie…” widać Keys w wyzywającej pozie z odsłoniętą nogą. To bardzo rozwścieczyło islamistów, więc Keys szybko pożałowała tego, co zrobiła.

W komentarzach pod zdjęciem Keys mogła przeczytać głównie wyzwiska i sugestie, że minęła się z rozumem oraz, że nie szanuje kobiet w krajach muzułmańskich, które za brak burki zapłaciły życiem lub zdrowiem. Nie zabrakło także życzeń śmierci, które w ostrych słowach składali jej wyznawcy Allaha.

Alica Keys następnym razem na pewno głęboko się zastanowi, gdy zdecyduje się na pokazanie jakiegoś zdjęcia. Czy to w stroju czy bez…

(6644)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę