George Patton mówił, jak jest. „Rosja wyssała krew z Polski. Jeśli Rosjanom się nie podoba, niech idą w p…du. Powinniśmy wydać im wojnę. Pozwoliliśmy siłom Czyngis-chana wejść do Europy”

w Mocne słowa


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

george-patton8 maja 1945 roku w dniu zakończenia wojny w Europie, podczas konferencji prasowej George Patton zszokował słuchaczy, mówiąc:

Ta wojna zakończyła się dokładnie tam, gdzie się zaczęła. Na podwórku Hunów. (..) Ale na tym nie koniec. (..) To, co zrobili dzisiaj politycy w Waszyngtonie i Paryżu, podobni do ołowianych żołnierzyków, to historia, o której będziecie pisać przez jakiś czas. (…) Pozwolili nam wykopać w cholerę jednego gnoja, a jednocześnie zmusili, żebyśmy pomogli usadowić się następnemu, równie złemu albo jeszcze gorszemu niż tamten. (..) Wygraliśmy tylko szereg bitew, nie wojnę o pokój. (..) Będziemy potrzebowali nieustającej pomocy Wszechmogącego, jeśli mamy żyć na jednym świecie ze Stalinem i jego morderczymi zbirami”. „Zastanawiam się, co powiedzą dzisiaj – ciągnął dalej – wiedząc, że po raz pierwszy od stuleci pozwoliliśmy siłom Czyngis-chana wejść do Europy Środkowej i Zachodniej. Zastanawiam się , jak się czują, wiedząc, że w naszych czasach nie będzie pokoju, a Amerykanie, także ci, którzy się dopiero urodzą, będą musieli walczyć z Rosjanami jutro albo za piętnaście czy dwadzieścia lat. (…) Dzisiaj powinniśmy powiedzieć Rosjanom, że mają iść w cholerę, zamiast ich słuchać, kiedy nam mówią, że mamy się cofnąć. To my powinniśmy im mówić, że jeśli im się nie podoba, niech idą w pizdu, i wydać im wojnę. Pokonaliśmy jednego wroga ludzkości, ale umocniliśmy drugiego, znaczenie gorszego, w którym jest więcej zła i zajadłości niż w pierwszym”.

Jak generał Patton wyrzucał sobie, że nie podarł porozumienia z Sowietami. „Oni zrobią z nich wiecznych niewolników” – WIĘCEJ!

Na koniec stwierdził otwarcie: „Niestety, niektórzy z naszych przywódców są po prostu cholernymi durniami i nie mają pojęcia o historii Rosji. Cholera, mam wątpliwości, czy wiedzieli chociaż tyle, że Rosja jeszcze niecałe sto lat temu zajmowała Finlandię, wyssała krew z Polski i zrobiła z Syberii więzienie dla własnego narodu. Wyobrażam sobie, jak szydził Stalin, kiedy uzyskał od nich wszystko podczas tych nibykonferencji”.

Warto dodać, że Patton zapisał w swoim dzienniku:

„Rosjanie to rasa zasługująca na pogardę. Zwykłe dzikusy. Moglibyśmy ich rozpirzyć w cholerę”.

George Patton zmarł 21 grudnia 1945. O jego tajemniczej śmierci niebawem na Niezlomni.com!

(33473)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

25 komentarzy

 1. Czy ten prostacki, chamski i butny rzemieślnik przeczytał kiedyś Dostojewskiego
  albo widział balet ”Śpiąca królewna” Piotra Czajkowskiego? Zapewne nawet nie słyszał o tym.
  Więc niech powinien zamknąć swój niewyparzony ryj zwłaszcza w kwestii wypowiadania się
  o Azjatach. Bo to dzięki nim Szczecin, Gdańsk, Wrocław są polskie a jego rodacy sprzedali nas bez skrupułów.

  • Gdańsk zawszy był polski co do Szczecina i Wrocławia masz racje, a teraz popatrz na wschodnia granice jakie miasta tam straciliśmy. A najlepiej porównaj powierzchnie.

   • jak był polski skoro przed ’39 mieszkało tam od 3 do 15% ludności uznającej się za polską?

   • Kolego, Ty się na pewno historii uczyłeś?! Wrocław był niemiecki?! A Śląskich Piastów nie pamietasz? Henryk Brodaty na przykład. A Psie Pole? Obronę Głogowa? A pierwszy wpierdol, który spuścili Polacy Niemcom był pod Cedynią. A gdzie leży Cedynia? Z geografii też pała! A książęta Pomorscy. Wybrzeże Bałtyku aż po Danię było w ich władaniu. Więc kończ waść, wstydu oszczędź.

   • Gdańsk byl wolnym miastem hanzeatyckim i był zawsze niemiecki, choć przez wieki wierny Polsce, z którą łączyły go żywotne interesy. Co do Piastów śląskich, to byli oni całk0wicie zniemczeni już w drugim, lub najdalej trzecim pokoleniu po śmierci Bolesława Krzywoustego, bo żenili się z Niemkami.

  • Wolf ten prostacki Chamski Generał upomniał się o Ciebie gnoju parszywy . Więc włącz myślenie tępy prostaku

  • Nie denerwuj się. Kopanica czyli dzielnica Berlina obecnie (Koepenik) była słowiańska. Ucz się histori, tylko nie w szkole… Pozdrawiam Ciebie i Pink Floyd… 🙂

  • Wolf? Ty chyba powinienneś się „Wołk” podpisać kacapski miłośniku…. Patton, jeden z najlepszych generałów drugiej wojny światowej. Ruble się sypią, co?

  • Czy pan zna Goethego, Haendla, Bacha, Schillera, Cranachów, Mannów? Czy ten wspaniały dorobek kulturalny przeszkodził Niemcom popełnić okrutne zbrodnie? A Paton język miał niewyparzony, ale zdolność do samodzielnego myślenia – w najwyższym stopniu, czego panu brakuje, bo przecież właśnie generał negował politykę swojego rządu. I idąc pana tropem rozumowania – każdy Rosjanin jest odpowiedzialny za zbrodnicze decyzje Stalina i tchórzliwej bezrefleksyjnej bandy komunistów będących wówczas u władzy.

  • Ty chory prostaku…W 1939 roku Polska liczyla 390 tys km…Dostalismy 102 tys ziem odzyskanych…Czyli razem 480 tysiecy km kw…..Dzisiaj mamy 312 tys km…To ile kacapy ukradli ? Matematyka jest prosta…RUSCY UKRADLI 180 TYSIECY KM…Tyle co Austria i Czechy razem..Mowisz o Wroclawiu,szczecinie,Gdansku…a gdzie WILNO,LWOW,GRODNO,BRZESC,STANISLAWOW,TARNOPOL,KOWEL ITD

  • Jesteś lewackim jeśli nie komuszym idiotą i tyle. Doucz się historii tej nieoficjalnej i może będziesz mądrzejszy.

 2. Wolf czytaj ze zrozumieniem bo piszesz jak synów trepa z kosza linów.
  Przecież nikt rozsądny nie kwestionuje,że wśród huntą zarówno w Niemczech i Rosji miszkańcy cywilizowany ludzie którzy jak pisze powyżej byli również ich ofiarami.Dzisiaj piękną kartą jest działanie Memoriału”

 3. Wolf czytaj ze zrozumieniem bo piszesz jak synok trepa z Kosza linków.
  Przecież nikt rozsądny nie kwestionuje,że wśród hunów w Rosji jak i w Niemczech mieszkali cywilizowani ludzie, którzy jak pisze Patton byli ich ofiarami.
  Dzisiaj piękną kartą jest działanie „Memoriału”

 4. Taaa… nie ze wszystkim na dzis postać….. gęba nie wyparzona, gwałtownik, przeciez miał jakieś epizody….sądowe, nie zawsze moze w pełni subordynowany. Jak zachwycał się rycerskościa Kawalerów Maltańskich, co pisał o generale Andersie, o najlepszych żołnierzach – Polakach, moze przypomniec, że własnoręcznie odgrzebywał spod gruzów zasypanych cywili pod ostrzałem. Czy moze przypomniec krytykom słowa … aby być dobrym żołnierzem, człowiek musi być zdyscyplinowany, szanować samego siebie, odczuwać dumę ze swej jednostki i swego kraju, mieć wysokie poczucie obowiązku, oraz zobowiązania wobec swych kolegów i przełozonych, musi mieć zaufanie do siebie zrodzone z wykazanych zdolności . Pisał także: wszystkie istoty ludzkie odczuwają wewnetrzną niechęć do posłuszeństwa. Pisał też… jestem zbyt porywczy…. zdawał sobie sprawę ze swych słabości. I doszedł prawie do stolicy Czechosłowacji. To nie słowa z pamietnika… To fakt! Nie ma postaci jednoznacznych….Bóg go osądzi….

 5. daleko szukać nie trzeba kretynie, wystarczy artykuł po prawej stronie, masz tu swoich umiłowanych kacapów (poniżej), którzy OD ZAWSZE byli nam wrogami, nie ośmieszaj się Dostojewskim, może carycę zacytujesz ? debil. Jakbyś był/a jednym z tych „szczęśliwców”których ruskie „wyzwalały”, ty, twoja siostra, matka etc – pewnie byś im zatańczył Czajkowskiego, tak dla wzajemnego ubogacenia. A może twój dziadek w walonkach i na tankach Polskę …zwiedzał? To by wiele tłumaczyło.
  http://niezlomni.com/jak-armia-czerwona-wyzwalala-polske-szokujace-wspomnienia-zolnierza-nsz-na-podlodze-lezala-dziewczynka-okolo-osmiu-lat/ http://niezlomni.com/od-4-sierpnia-na-warszawskiej-ochocie-trwala-hekatomba-ktora-nawet-u-niemcow-budzila-odraze-zoldacy-wyciagali-i-kilkuletnie-dziewczynki-i-staruszki-ale-polacy-pomscili-bestialstwo/ Kacapy to samo zło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.