Genialna akcja z Polską w roli głównej. Niemcy troszczą się o ,,demokrację w Polsce”, teraz o niepokojącej sytuacji w Niemczech będzie mówiła cała Europa

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Opisywaliśmy historię niemieckiego dziennikarza Michaela Sturzenbergera, który został skazany na sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu za publikację historycznego zdjęcia, a kara może zostać odwieszona, jeśli będzie krytykował islam. Okazuje się, że sprawa będzie miała ciąg dalszy z Polską w roli głównej.

Przygotujemy w tej sprawie wniosek do Rady Europy. Martwię się o wolność słowa w Niemczech

– napisał poseł Arkadiusz Mularczyk na Twitterze.

Sprawa może mieć beprecedensowy charakter, bo nie tylko o publikację historycznego zdjęcia tutaj chodzi (mimo całej absurdalności sytuacji – więcej o tym TUTAJ), ale fakt, że w Niemczech penalizowana jest krytyka islamu, o czym dziennikarz mówił ,,Super Expressowi”.

 

Niemiecki dziennikarz mówi wprost polskiej gazecie, jak wygląda rzeczywistość w Niemczech. Świetnie pokazuje, dlaczego UE nie zajmie się kwestią Niemiec

Niemieckie media udają, że sprawy nie ma, natomiast niektóre organizacje, tak zaangażowane w debatę publiczną, nagle nabierają wody w usta.

Dziennikarz Stefczyk.info Artur Ceyrowski poprosił o interwencję Amnesty International Polska, ale organizacja… zarzuciła mu brak rzetelności, zamiast odnieść się do faktu. Rozmowa przerodziła się w pyskówkę za sprawą Amnesty International, której przedstawiciel uciekał od meritum.

Teraz sprawa z łamów prasy i portali internetowych trafi do debaty publicznej. Nadanie jej odpowiedniego rozgłosu przez parlamentarzystów spowoduje, że zainteresują się nią duże media. A stanowisko Rady Europy w przypadku tak oczywistego łamania wolności osobistych i ewentualna reakcja Niemiec będzie doskonałym testem na szczerość intencji w sprawie rzekomych przypadków łamania demokracji w Polsce.

(15714)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.