Portal informacyjno-historyczny

Gdzie on z tym jechał? Brytyjczycy są przerażeni. Policja zatrzymała mężczyznę. To nagranie obiegło media społecznościowe [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Większość londyńczyków od dłuższego czasu żyje w strachu. Nie wiedzą, co może ich spotkać na ulicy, w autobusie, czy w metrze i czy nie staną się ofiarami zamachu. Widać to po reakcji na zatrzymanie w londyńskim autobusie. 

Zamach na London Bridge, a wcześniej w Manchester Arena, ponownie wzbudził strach w Brytyjczykach. Nic dziwnego, że wielu boi się o swoje życie i zdrowie.

Uspokojeniu sytuacji na pewno nie służą takie sytuacje, jak ta z londyńskiego autobusu. Policja zatrzymała młodego mężczyznę, który miał przy sobie maczetę. Nie wiadomo, czemu wybrał się na przejażdżkę za takim narzędziem, ale internauci w komentarzach byli przerażeni. Filmik skomentowano blisko 15 tysięcy razy, a nagranie miało prawie 60 tysięcy udostępnień.

Internauci nawoływali, by wysłać tego mężczyznę do słynnego więzienia Guantanamo. Inni dziwili się, po co mu w autobusie maczeta takich rozmiarów. Pojawiły się też komentarze wzywające do strzelania do uchodźców i pytania, kto sprzedaje taką ,,broń”. Większość Brytyjczyków komentujących film wyrażała strach i obawy o swoje bezpieczeństwo.

 

(15880)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Pewnie na dzialke jechał poplewić trochę a tu go tak potraktowali. Powinien wystąpić o odszkodowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę