Gdyby tak walczyli z islamistami… Co za bezwzględna akcja dzielnej brytyjskiej policji – dzieci zostały poskromione [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Grupa uzbrojonych po zęby policjantów wpadła do domu i bezwzględnie potraktowała lokatorów, w tym dwójkę… dzieci, którym nie okazała litości. Tymczasem okazało się, że wezwanie było fałszywe, ale brytyjska policja tłumaczy się procedurami. Aż dziwne, że tak bezwzględna nie jest wobec imigrantów. Może w tym przypadku obowiązują inne procedury.

To nagranie jest szokujące. Specjalny oddział policji po otrzymaniu zgłoszenia wpadł do domu w Birmingham i bez wyjaśnień zatrzymał wszystkich lokatorów. Dwoje młodych dorosłych i dwoje nieletnich wyprowadzono skutych na ulicę i kazano położyć się na asfalcie do momentu wyjaśnienia sprawy. Te okazało się wstydliwe dla funkcjonariuszy, bowiem zgłoszenie było fałszywe, a zatrzymani niewinni.

Po wyjaśnieniu policja próbowała tłumaczyć się procedurami. Wysłanie zbrojnego oddziału wyjaśniała tym, że w zgłoszeniu była mowa o uzbrojonym człowieku w środku domu. Niezależnie od tego trzeba zauważyć, że nawet w przypadku islamistów brytyjscy policjanci nie są tak bezwzględni, jak w tej akcji, którą można było wyjaśnić bez wyprowadzania młodych ludzi z domu i kładzenia ich twarzami do ulicy.

(2939)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.