Gazeta z Wielkiej Brytanii opisuje Przystanek Woodstock i publikuje bardzo odważne zdjęcia. ”Nago taplają w błocie. To protest przeciwko PiS”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Brytyjski tabloid ,,The Sun” opublikował na stronie internetowej zdjęcia z Przystanku Woodstock. Galerię opatrzono krótkim komentarzem, z którego wynika, że cała impreza z taplaniem się w błocie i przygodnym seksem jest wyrazem protestu przeciwko rządzącemu w Polsce Prawu i Sprawiedliwości.

Festiwal odbywa się w tym roku pod hasłem sprzeciwy z powodu nowych ograniczeń i nacisków na sądy ze strony partii rządzącej

– napisał dziennikarz brytyjskiego brukowca.

Jednocześnie ,,The Sun” podkreśla, że tegoroczny Przystanek Woodstock to wydarzenie propagujące różnorodność, tolerancję, pokój i sprzeciw wobec PiS, który prowadzi konserwatywną, katolicką i antyunijną politykę. Zauważa narastającą bigoterię oraz prawicowy ekstremizm w Polsce.

Brytyjski tabloid z sympatią zauważył, że w festiwalu sporą rolę odgrywa stowarzyszenie ,,Nigdy Więcej”. Na bohatera kreuje natomiast Jerzego Owsiaka, który stoi za Przystankiem Woodstock i zapraszał do Kostrzyna nawet islamskich imigrantów z Niemiec.

,,The Sun” publikuje sporo zdjęć uczestników imprezy, którzy taplają się, także nago, w błocie i według brytyjskiego dziennika w ten sposób walczą z… rządem. Brytyjczycy nie wiedzą, że to stałe elementy festiwalu – niezależne od tego, która partii jest u władzy.

 

(23897)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.