fot. Twitter / Wojciech Wybranowski / MPK Poznań

Flagi zniknęły, ale oto co spotkało motorniczego, który wyraził sprzeciw wobec symbolu LGBT. Później w Poznaniu doszło do takich scen… (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Po tym, jak MPK Poznań ogłosił, że zdejmie ze swojego taboru tęczowe flagi (umieszczone tam jako płatna reklama), wylało się prawdziwe morze hejtu. Jednocześnie doszło do paradoksalnej sytuacji: jeden z motorniczych uznał, że flagi stanowią promocję pedofilii. W następnie został… zmuszony do rezygnacji z wynagrodzenia za ten dzień.

Tęczowe chorągiewki które pojawiły się dzisiaj na poznańskich tramwajach wywołały wiele kontrowersji i burzliwych emocji. Przeważały wśród nich głosy negatywne. Te krytyczne opinie docierały do nas ze strony pasażerów, których zdanie najbardziej dla nas się liczy, bo komunikacja jest dla ludzi i jesteśmy szeroko otwarci na ich potrzeby i oceny. Szanujemy również opinie naszych motorniczych, którzy wyrazili swoją dezaprobatę wobec takiego przedsięwzięcia biznesowego. Dlatego podjęliśmy decyzję o zdjęciu tęczowych chorągiewek. Jutro na tramwajach ich już nie zobaczymy

– napisano w oświadczeniu MPK Poznań.

Takie flagi nie podobały się i wielu poznaniakom, i pracownikom MPK.

Organizacje skupione wokół symbolu tęczowej flagi dążą do zalegalizowania pedofilii. Jako ojciec siedmiolatka nie mogę się zgodzić, aby reklamować swoją pracą ww. treści

– napisał jeden z motorniczych, prowadzący tramwaje w MPK Poznań. Okazuje się, że mężczyznę za ten wpis spotkały konsekwencje. Jak wynika z informacji podanych przez niego na Facebooku, został zmuszony do rezygnacji z pracy i wynagrodzenia za ten dzień. Ostatecznie jednak sam przewoźnik doszedł do wniosku, że flagi LGBT są nie na miejscu i wycofał się z pomysłu promocji homoseksualizmu.

Pod postem o rezygnacji z homopropagandy pojawiły się głosy osób broniących środowisk, które tak często mają tolerancję dla inności na ustach. Oskarżenia o homofobię, zacofanie i należenie do ciemnogrodu w stosunku do osób, które ośmielają się mieć inne zdanie niż jedynie słuszna ideologia, były na porządku dziennym.

Oto najbardziej charakterystyczne wypowiedzi na profilu MPK Poznań – za TVP Info:

Wcześniej MPK przyznawało, że tęczowe flagi to rodzaj płatnej reklamy. Zamówiło ją Stwoarzyszenie Stonewall. Ta sama organizacja stoi za tzw. Poznań Pride Week, w ramach którego w sobotę miał miejsce tzw. Marsz Równości. Rozpoczął się z dużym opóźnieniem z powodu blokady narodowców.

Naprzeciw paradzie LGBT stanęli narodowcy, krzyczący m.in.:

„Obronimy dzieci”, „Zboczeńcy”, „Chłopak, dziewczyna – normalna rodzina”, „Poznań miastem narodowym”

źródło: TVP Info / Do Rzeczy

(5567)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.