Portal informacyjno-historyczny

Flaga UPA na meczu z Polską Flaga UPA na meczu z Polską

Czy UEFA ukarze Ukrainę? Haniebna demonstracja kibiców rywala

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ukraina w meczu z Polską musiała pogodzić się z porażką. Tymczasem na trybunach jej kibice zademonstrowali flagę UPA oraz podobiznę Stepana Bandery.

Dla Polaków taka demonstracja to potwarz – w masakrze na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej zginęło około 100 tys. Polaków, mordowanych często w bestialski sposób rękami oprawców z UPA. Bandera do dziś cieszy się w naszym kraju zasłużoną złą sławą.

Warto dodać, że UEFA przywiązuje ogromną wagę do flag i transparentów demonstrowanych na meczach. Czy Ukraina zostanie ukarana po wtorkowym meczu?

Marian Kowalski pytał retorycznie:

Skandal ! Równie dobrze Niemcy mogą wywiesić sobie portret Hitlera. Co na to UEFA???

(2207)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Z całą pewnością nie ukarze Ukrainy. Przypuszczam, że UEFA nie ma pojęcia kim był Bandera. A nawet gdyby miała pojęcie, to masakra bezbronnych Polaków na Wołyniu nie została zdefiniowana jako LUDOBÓJSTWO nawet przez tzw. „polski” parlament. Poprawność polityczna i takie tam sprawy nie pozwolą na to. Kaczor, Kukiz byli na tzw. majdanie na tle flag z truzubami, na które drzewiej były nadziewane Polki i Polacy.
    Cóż. Marian Kowalski może gadać co chce – już mnie nie przekona po tym, jak został zatruty jadem pastora z Lublina. A ufałem mu. Kiedyś.
    Widziałem mecz w pracy. Nie jestem kibicem, nie znam się, nie obchodzi mnie to. Nie mam telewizora – z wyboru. Ale patrząc na to widowisko miałem wrażenie z jednej strony, że styl gry polskiej drużyny nie zmienił się od lat 80-tych czy 90-tych, zaś Ukraińcy grali jakby mieli w głowach hasło: „riezać lachów”. I tyle w temacie – jak mówi pastor z Lublina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę