Flaga UPA na meczu z Polską Flaga UPA na meczu z Polską

Czy UEFA ukarze Ukrainę? Haniebna demonstracja kibiców rywala

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ukraina w meczu z Polską musiała pogodzić się z porażką. Tymczasem na trybunach jej kibice zademonstrowali flagę UPA oraz podobiznę Stepana Bandery.

Dla Polaków taka demonstracja to potwarz – w masakrze na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej zginęło około 100 tys. Polaków, mordowanych często w bestialski sposób rękami oprawców z UPA. Bandera do dziś cieszy się w naszym kraju zasłużoną złą sławą.

Warto dodać, że UEFA przywiązuje ogromną wagę do flag i transparentów demonstrowanych na meczach. Czy Ukraina zostanie ukarana po wtorkowym meczu?

Marian Kowalski pytał retorycznie:

Skandal ! Równie dobrze Niemcy mogą wywiesić sobie portret Hitlera. Co na to UEFA???

(2174)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Z całą pewnością nie ukarze Ukrainy. Przypuszczam, że UEFA nie ma pojęcia kim był Bandera. A nawet gdyby miała pojęcie, to masakra bezbronnych Polaków na Wołyniu nie została zdefiniowana jako LUDOBÓJSTWO nawet przez tzw. „polski” parlament. Poprawność polityczna i takie tam sprawy nie pozwolą na to. Kaczor, Kukiz byli na tzw. majdanie na tle flag z truzubami, na które drzewiej były nadziewane Polki i Polacy.
    Cóż. Marian Kowalski może gadać co chce – już mnie nie przekona po tym, jak został zatruty jadem pastora z Lublina. A ufałem mu. Kiedyś.
    Widziałem mecz w pracy. Nie jestem kibicem, nie znam się, nie obchodzi mnie to. Nie mam telewizora – z wyboru. Ale patrząc na to widowisko miałem wrażenie z jednej strony, że styl gry polskiej drużyny nie zmienił się od lat 80-tych czy 90-tych, zaś Ukraińcy grali jakby mieli w głowach hasło: „riezać lachów”. I tyle w temacie – jak mówi pastor z Lublina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.