Portal informacyjno-historyczny

Ten filmik podzielił internautów. Ukrainka zabrała głos w sprawie swoich rodaków, którzy trafili do naszego kraju [WIDEO]

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ukrainka Lera Woronko zamieściła nagranie, w którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat swoich rodaków, trafiających do Polski. Jej zdaniem można ich podzielić na dwie grupy.

Jest zaskoczona liczbą Ukraińców, którzy przebywają w Polsce. Ci, którzy chcą się asymilować, a także tych, którzy się do tego nie kwapią, nie chcą poznać języka. Kończy słowami:

Nie wszyscy zachowują się jakoś dziwnie, są normalni Ukraińcy

Pod nagraniem dominowały pozytywne komentarze, choć były też takie, które wskazywały, że Ukraińcy w większości zachowują się niewłaściwie. A jakie jest Twoje zdanie? Zagłosuj w ankiecie:

(5651)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Ludzie są różni, całe szczęście,że Ukraińcy bardzo szybko polonizują się. Dwie rodziny które znam już tylko akcent wyróżnia od rodowitych polaków.

  2. Mam wątpliwości, co do intencji Ukraińców. Kto wśród nich przebywał wie że gros z nich jest negatywnie nastawionych do Polski i Polaków. Lub zachowuje obojętność albo źle ukrywana niechęć. Przejawia się ich stosunek względem nas wyjątkowo obraźliwym określeniem Polaka ” puszek”, obrazujących ich stosunek do języka polskiego. Ich napływ nie oznacza nic dobrego dla nas, gdyż po pierwsze nie asymiluja się , po wtóre hamują wzrost płac. O morderstwa, napadach rabunkowych, aktach wandalizmu i agresji nie wspomnę. Każdy może się o tym dowiedzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę