Portal informacyjno-historyczny

Ten filmik to mocny cios w prezydenturę Władimira Putina. Krytyka na granicy dobrego smaku. Wywołał skrajne emocje [WIDEO+18]

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W rosyjskojęzycznym internecie został opublikowany filmik, który stanowi ostrą satyrę wymierzoną w prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina.

Nagranie zostało pierwotnie opublikowanie na grupie ,,То, что Доктор прописал” (Co przepisał lekarz). Według autorów, od momentu, kiedy Putin przejął władzę w kraju, trwa… gwałt na tym kraju. Putin obiecywał kochać i chronić ojczyznę, tymczasem zaprowadził rządy dyktatorskie, pełne bezprawia i korupcji.

Nagranie zdobywa ogromną popularność na rosyjskojęzycznym Facebooku – ale przekaz autorów ma równie zagorzałych zwolenników, co przeciwników.

(3837)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę