Feministki zarzucają Pierwszej Damie bierność. Ona odpowiada w dzień ,,czarnego protestu” – w wymowny sposób. Obrazy, które mówią więcej niż 1000 słów [FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Agata Duda trafiła swego czasu na okładkę Newsweeka. Tytuł brzmiał: Dlaczego Pierwsza Dama milczy? Chodziło o brak poparcia dla postulatów feministek w sprawie aborcji. Tymczasem ona zabrała głos w bardzo czytelny sposób.

Dziennikarka tygodnika Tomasza Lisa Aleksandra Pawlicka pisała:

Paprotka”, „Lampka świąteczna”, „Kukła” – pod adresem Agaty Dudy posypały się epitety, gdy nie dołączyła do apelu pierwszych dam w sprawie ustawy antyaborcyjnej.

To jeden z chóru głosów oskarżających Pierwszą Damę o bierność w kluczowej dla feministek sprawach. Tuż przed wczorajszym ,,czarnym protestem” Katarzyna Bosacka pisała:

Poznałam Panią Prezydentową Agatę Dudę osobiście w Kanadzie podczas wizyty Prezydenta i wszystkim kobietom powiem tak: jeśli myślicie, że się odezwie, wstawi za nami, odpowie na listy, prośby, apele to jesteście, jak mawiał klasyk, w mylnym błędzie. Szkoda czasu. Do zobaczenia we wtorek 3.10. na ulicy!

Bosacka miała rację. Agaty Dudy nie było na marszu feministek. Pojawiła się za to na spotkaniu Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Szlakiem Tęczy”.

Stowarzyszenie wspiera i aktywizuje osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi i ruchowymi, dba o wyrównywanie szans i przeciwdziała wykluczeniu społecznemu chorych poprzez organizację leczenia, rehabilitacji, warsztatów, ale także letniego wypoczynku. Stowarzyszenia jak to nie mają co liczyć na poparcie uczestniczek ,,czarnych protestów”.

źródło foto: Prezydent.pl

(27029)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Traktuja ja jakby miala taki obowiazek. Ignorujac zupelnie jej prawo do posiadania wlasnych, niezaleznych od plci pogladow politycznych.

    A z drugiej strony widzac naglowek – „Feministki zarzucaja pierwszej damie biernosc” od razu mi sie cisnie na usta odpowiedz (pszepraszam za wyrazenie) – a * im do tego, co ona robi w lozku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.