Feministki omawiają zniszczenie plakatów antyaborcyjnych. Jedna proponuje prowokację i odegranie roli „matki”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Fundacja Pro – Prawo do Życia zamieściła screen dyskusji z grupy zwolenników aborcji, gdzie feministki naradzały się, co zrobić z pojawiającymi się z plakatami przedstawiającymi, jak naprawdę wygląda aborcja. Były gotowe do przeprowadzenia prowokacji, w ramach której jedna z nich wcieliłaby się w rolę matki, której dziecko rzekomo doznało szoku na widok billboardu.

Fundacja pisze:

Zastanawialiście się, skąd biorą się te wszystkie dzieci, które po ujrzeniu naszych plakatów nie mogą spać? Ten screen z grupy aborcyjnej, w której feministki debatują, co zrobić z plakatem reklamującym akcję „Zadzwoń do posła”, wiele wyjaśnia. Planowanie niszczenia cudzej własności pominiemy milczeniem.

Tu jeden z billboardów zamieszczonych w ramach akcji:

aborcji

Od 2 sierpnia mieszkańcy Poznania mogą na wielkoformatowym billboardzie zobaczyć, jak wygląda aborcja. Na rondzie Śródka zawisł bowiem plakat przedstawiający dziecko zabite w wyniku aborcji dokonanej w 11. tygodniu jego życia.

Jak widać, nie podoba się to feministkom, które planują, co zrobić z takim widokiem. Całość rozmowy na poniższym screenie:

f

(801)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. „Z Y G O T A R I A N I E” ???? To już rasizm czy jeszcze tolerancja i postęp – pytanie do pani załamanej rasizmem 🙂 A propos pomysłu z drabiną – jest świetny. Ten z prezerwatywami, farbkami i procą również (podpowiem wam w tajemnicy, że farbki i proce mają zazwyczaj dzieci – te prawicowe najczęściej, więc musicie zaprzyjaźnić się z jakąś zygotarianką i jej potomstwem. Prezerwatywy zdobądźcie we własnym zakresie, odpowiedni asortyment jest w Biedronce na kasie). Najlepiej połączyć oba pomysły w jedno, a ja będę z bezpiecznego dystansu obserwowała i nagłaśniała. Po wszystkim możecie się urżnąć ze szczęścia i zalec w panterkach. Zawsze twierdziłam że Polska jest krajem bogatym w samorodne talenty kabaretowe, ale dość niesprawiedliwie rozdzielone. W tej kwestii lewa strona rządzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.