Portal informacyjno-historyczny

Fatalna wpadka ministra Czaputowicza: oto co powiedział o uczestnictwie Polaków w Holokauście [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Szef MSZ Jacek Czaputowicz zabrał głos na temat ustawy o IPN i relacjach z Izraelem. Jego zdaniem Polska zyskuje na sporze z Izraelem, ponieważ uświadamia opinii publicznej, jaka była prawda. Jednak, to co przykuło uwagę internautów, to jego słowa na temat rzekomego udziału Polaków w Holokauście.

Minister spraw zagranicznych w wyjątkowo niezręczny sposób tłumaczył mówienie o udziale Polski i Polaków w Holokauście. Jego zdaniem to niepotrzebne i… przedwczesne. To drugie słowo zostało użyte dwukrotnie.

Oto cała wypowiedź:

Minister spotkał się także z ambasador Izraela Anną Azari. Tu już żadnych wątpliwości nie było. Czaputowicz wyraził gotowość strony polskiej do dalszego dialogu z Izraelem w celu wyjaśnienia niejasności powstałych wokół nowych regulacji. Zapewnił również, że Polska sprzeciwia się tzw. kłamstwu oświęcimskiemu oraz umniejszaniu winy osób odpowiedzialnych za zbrodnie dokonane w czasie II wojny światowej i związanego z tym przypisywania Polsce współuczestnictwa w organizacji Holokaustu. Podkreślił także, że nowelizacja ustawy o IPN wyraźnie zachowuje wolność badań naukowych i działalności artystycznej. Nie ogranicza tym samym swobody wypowiedzi świadków tragedii II wojny światowej.

źródło: Twitter / MSZ

(3866)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. po prostu się wypruł , ponieważ jest to od samego początku ustawka z tym izraelem. preludium był tort tvn ze swastyką z prince polo.
    nie mamy elity rządzącej!!! są to śmieszne kulfony wyciągnięte huj wie skąd! kto to jest ten czapu coś tam? są to wszystko pociotki i pohujki komuchów którzy mają się coraz lepiej. na pohybel s qr wy synom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę