Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YoTube

Ekspertka TVN-u ogłosiła, co jest cechą narodową Polaków. Jej zdaniem tak zachowujemy się na wakacjach (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Telewizja TVN ma wyjątkowe ,,szczęście” do gości. Ci często wygłaszają takie tezy, które później bulwersują konserwatywną i patriotyczną część polskiego społeczeństwa. Nie inaczej było tym razem – Violetta Hamerska, ekspert branży turystycznej, oznajmiła, że cechą narodową Polaków jest… chamstwo. Mówiła to w kontekście osób, które wyjeżdżają za granicę na wakacje.

W paśmie śniadaniowym stacji ekspertka opowiadała, jak Polacy zachowują się na wakacjach. Pierwsze skojarzenie? Chamstwo, określone przez ekspertkę mianem cechy narodowej.

Taki sposób myślenia o Polakach staje się coraz powszechniejszy. Nic dziwnego: część celebrytów i polityków uważa, że swojej narodowości należy się wstydzić. Jerzy Stuhr mówił kilka miesięcy temu:

Jak się mnie pani pyta, jak się czuję jako Polak za granicą, to powolutku już mówię żonie na ulicy: Tylko nie za głośno po polsku

Czy ekspertka miała trochę racji, czy jednak stereotyp, który przytoczyła, nie jest prawdziwy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

(3108)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę