Portal informacyjno-historyczny

Ekolog dostał rachunek za nielegalną blokadę i wpadł w szał. Pobił dyrektora Lasów Państwowych!

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Informowaliśmy niedawno o wezwaniu do zapłaty za blokadę sprzętu do pozyskiwania drewna w Puszczy Białowieskiej. Ekolodzy jednak nie chcą płacić, a zamiast argumentów sięgają po rękoczyny.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku poinformowała, że 14 lipca doszło do napaści na dyrektora Zakładu Transportu i Spedycji Lasów Państwowych w Giżycku.

Do sekretariatu ZTiS LP w Giżycku zgłosił się Adrian Grzegorz, działacz Fundacji Las Naturalny z prośbą o rozmowę z dyrektorem odnośnie otrzymanego wezwania do zapłaty. Dyrektor Jerzy Rosiński zgodził się na rozmowę i zaprosił gościa do gabinetu.

Jaki przebieg miała rozmowa? Oto relacja z oficjalnej strony Lasów Państwowych:

Rozmowa od początku była nieprzyjemna. Pan Adrian Grzegorz groził dyrektorowi Rosińskiemu paragrafami przepisów prawa unijnego oraz powiedział, że nie zgadza się z otrzymanym wezwaniem i porwał je na strzępy, po czym rzucił nim w twarz dyrektora Rosińskiego. Dyrektor ZTiS LP w Giżycku natychmiast wyprosił aktywistę z gabinetu, po czym nie spodziewając się zupełnie takiej sytuacji, został uderzony w twarz przez pana Adriana Grzegorza, po czym na chwilę stracił świadomość.

Taki przebieg zdarzeń potwierdzają świadkowie: w chwili napaści w gabinecie dyrektora obecny był jego zastępca, a przez otwarte drzwi gabinetu całą sytuację obserwowali również inni pracownicy Zakładu.

Napastnik próbował zbiec, ale został zatrzymany przez zastępcę oraz pracowników działu technicznego. Wezwano policję, a sprawa pobicia dyrektora Zakładu Transportu i Spedycji Lasów Państwowych w Giżycku trafi do sądu.

Tymczasem ZTiS LP w Giżycku jest konsekwentny wobec łamiących prawo ekologów. Dotychczas wysłano 78 wezwań do zapłaty.

(6351)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę