Portal informacyjno-historyczny

Egipski lekarz, który badał ciało Polki, nie ma wątpliwości w sprawie jej śmierci. Magdalenie prawdopodobnie podano środek zwany ,,narkotykiem zombie”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Tajemnica śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie jest coraz bliższa rozwiązania. Lekarz, który badał zwłoki młodej Polki, jest zdania, że 27-latka została odurzona bardzo groźnym i mocnym narkotykiem.

Według doktora Tareka Ahmeda Polka padła ofiarą substancji nazywanej flakka. To bardzo popularny środek w USA, potocznie nazywany „narkotykiem zombie”, bo ludzie zachowują się po nim jak żywe trupy z horrorów. Jest podobny do soli do kąpieli.

Ahmed pracuje w szpitalu w Port Ghalib, z którego okna wypadła Magdalena Żuk. Jako jeden z pierwszych dokonał oględzin zwłok Polki. We wcześniejszym zachowaniu kobiety doszukuje się podobieństw do znanych mu przypadków tego, co robili ludzie po zażyciu flakki.

Człowiek, który go zażyje, zachowuje się, jakby postradał zmysły. Jest jak szalony, nie można z nim nawiązać kontaktu. Podobnie zachowywała się Magda. Polka również krzyczała w dziwny, niezrozumiały sposób. Właściwie wyła. To kolejna poszlaka, że mogła być pod wpływem flakki

– twierdzi doktor Ahmad w rozmowie z ,,Super Expressem”.

Jakiś czas temu widziałem film, a na nim mężczyznę, który rozpędzał się przed zaparkowanym samochodem kombi i próbował wskoczyć przez tylną szybę do środka. Straszny widok

– dodaje.

Według niego normalnym zachowaniem po zastosowaniu tego środka jest m.in. agresja, samookaleczanie i uciekanie przed nieistniejącymi postaciami.

Doktor Ahmad nie ma większych wątpliwości, że Polka była pod jego wpływem, chociaż trzeba poczekać jeszcze na wyniki sekcji zwłok.

,,Chora psychicznie Polka rzuciła się z okna. Każdy kto twierdzi inaczej, to…” Tak Arabowie widzą śmierć Magdaleny Żuk. Brzydki atak po nadal niewyjaśnionej tragedii

Odbyła się sekcja zwłok Magdaleny Żuk. Mocne słowa Ziobry: ,,Możliwy szerszy proceder związany z handlem ludźmi”

(79822)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

    • Lekarz nie ma wątpliwości – ale chyba Pan nie wierzy na 100 procent egipskiemu lekarzowi, prawda? Stąd tryb przypuszczający. Kto to pisał? Autor tekstu naturalnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę