Portal informacyjno-historyczny

Dziennikarz TVN 24 donosi na Polskę na podstawie tego filmu. Prosi świat o pomoc. „To nie Korea Północna, ani Białoruś” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W pewnych kręgach nastała moda na donoszenie na Polskę. W ten trend postanowił się wpisać Jacek Pałasiński, który opublikował na Facebooku film i zaapelował do świata o pomoc, porównując sytuację w naszym kraju do Korei Północnej i Białorusi. Swój apel sformułował po angielsku, więc można się domyślać, że oczekuje pomocy z zagranicy.

Drodzy przyjaciele! To nie Korea Północna, to także nie Białoruś. To Polska, kraj członkowski Unii Europejskiej, a przestępstwem tej dziewczyny jest udział w manifestacji przeciwko faszyzmowi. Bądźcie tego świadomi, pomóżcie!

– zaapelował do świata Jacek Pałasiński.

Dziennikarz TVN 24 w swoim wpisie zapomniał jednak wspomnieć, że manifestacja w Poznaniu nie była spokojna, a policja musiała rozdzielać walczące ze sobą strony. Pałasińskiemu wystarczył jednak krótki film, by w dramatycznym tonie donieść na Polskę.

Pałasiński od dawna znany jest ze swoich antypisowych poglądów. Dziennikarz TVN 24 „zasłynął” swego czasu określeniem wyborców prawicy mianem „szmalcowników”. Teraz domaga się pomocy świata dla zadymiarzy.

(7899)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę