Dziennikarz Newsweeka oskarża. Dostaje miażdżącą odpowiedź od policji, która pokazuje, co naprawdę robiła ,,ofiara reżimu” [FOTO/WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dziennikarz Newsweeka Dariusz Ćwiklak poinformował o tym, że ,,Klementyna Suchanow, autorka biografii Gombrowicza rzucona na chodnik przez gang Kulsona”. Wszystko zilustrowane wymownym zdjęciem. Jednak nie pokazuje ono najważniejszego.

Warszawa, 8.12.2017. Klementyna Suchanow, autorka biografii Gombrowicza rzucona na chodnik przez gang Kulsona. Dlaczego? Bo protestowała przeciw łamaniu prawa w Sejmie. Takie czasy, szanowni państwo. Takie czasy

– pisał na Twitterze.

Odpowiedź była jednak miażdżąca:

Przecież powód interwencji to obrzucenie przez tą panią samochodów wyjeżdzających z @prezydentpl Na całym świecie służby ochrony w takiej sytuacji muszą działać szybko i zdecydowanie. Czy pochwala Pan obrzucanie pojazdów prezydenckich czy jakichkolwiek?

– napisał Mariusz Ciarka, rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji.

Sama autorka przyznaje się, że obrzucała samochód prezydencki, jednocześnie ułatwia zadanie policji, identyfikując pozostałe osoby:

Niezwykle barwny opis pełen dramatyzmu, a tymczasem zdjęcie z obdukcji raczej nie zrobi wrażenia nawet na wyczulonych na represje reżimu czytelnikach Gazety Wyborczej:

(6606)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.